Novinky

Nový album skupiny Polemic je k dispozícii na internete

Nový nosič Polemicu je definitívne hotový! Dlho očakávaná veľká platňa dostala názov „Horúce časy“  a na trhu sa objaví 17. mája, už dnes si ju však nedočkaví fanúšikovia môžu stiahnuť z internetu.

Polemic sa zaradil ku skupinám Para, Horkýže Slíže, Hudba z Marsu, Lavagance či Talkshow, podobne ako oni začali aj členovia Polemicu svoju hudbu šíriť  prostredníctvom internetu.  Ich nová veľká platňa „Horúce časy“ je k dispozícii na stiahnutie  na stránkach www.t-musiccity.sk, záujemcovia sa  dokonca môžu sami rozhodnúť akou sumou svoju obľúbenú skupinu podporia. Na výber je deväť cenových hladín od 0 € do 11,151 €, všetky piesne sú vo formáte mp3 v najvyššej kvalite 320 kbps.

„Chceme touto cestou čo najrýchlejšie poslať naše hudobné výtvory fanúšikom. Hneď na druhý deň po dokončení práce v štúdiu už boli na t-musiccity.sk, takúto rýchlosť poskytuje fakt len vymoženosť 21. storočia akou je internet,“ povedal spevák  Braňo „Bejzo“  Bajza.

Členovia skupiny v uplynulých týždňoch avizovali, že ich nové pesničky budú mať modernejší zvuk a tradične rýchle tempo, chýbať medzi nimi nebude ani nečakané dueto so spevákom Kukom zo skupiny Horkýže Slíže „Dobshinsky“ a ani skladba, ktorú nahrali s hip-hopovou trojicou A.M.O.

Do novej éry svojej kariéry vstupuje Polemic aj s novým image. Vytvoril ho známy módny návrhár Marcel Holubec, o fotografie sa postarala Táňa Hojčová.

Prvým rádiovým singlom bude pesnička „Svetlá mesta“, krst albumu „Horúce časy“ sa uskutoční 27. mája v bratislavskom klube MMC (bývalý Babylon). Jeho hosťami bude skupina A.M.O. aj združenie Joe 67 Dance Craze Sound System.

redakciu informovala Eva Bacigalová, PR manažérka
foto: Táňa Hojčová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky