NovinkyKam na koncert?

Nedávno skončila česká časť Vianočného turné Mira Žbirky. Bolo vypredané, rovnako ako je na Slovensku, kde turné pokračuje.

Predvčerajším koncertom v pražskej Hybernii Miro Žbirka úspešne zakončil českú část vypredaného Vianočného Best of Video Tour. Turné začalo na konci októbra londýnskym koncertom a bude od 1. decembra pokračovať na Slovensku.

Sympatie a potlesk pražského publika si dva večery po sebe získal Miro Žbirka už od prvej skladby 22 dní. Behom koncertov zazneli najväčšie hity Možno sa ti zdá, Fair Play, Zažni, Biely kvet, Vianočná, Čo bolí to prebolí a ďalšie. Všetko za doprovodu výnimočných projekcií zostávajúcich z klipov a animácií, ktoré sprevádzal Žbirka vtipnými komentármi.

Hybernia 26_11_2014 (1)So speváčkou Marthou pokrstili čajom s mliekom z hrnčekov s Beatles i úplne nové dvoj DVD The Best of Video obsahujúce kompletnú kolekciu Mirových klipov od úplných hudobných začiatkov až po najnovší klip k skladbe Vianočná a dva filmové dokumenty. Záverečnou skladbou koncertu Mám rád spievalo publikum s Mirom Žbirkom společne a vzdalo tak spevákovi poctu i obrovským potleskom počas státia.

Hybernia 26_11_2014 (4)Vianočné Best of Video Tour pokračuje ďalšími ôsmymi koncertmi na Slovensku, vstupenky na ne bohužiaľ už nekúpite. Rovnako ako v Česku je vypredané.

Koncertné turné mal Miro Žbirka naposledy pred troma rokmi (Symphonic Tour), malo obrovský úspech a rovnako ako tohtoročný bolo niekoľko týždňov dopredu vypredané.

Pre aktualizované informácie sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka

Vianočné Best of Video Tour 2014 – prehľad koncertov:

25. 10.                   Londýn

10. 11.                   Teplice

12. 11.                   Plzeň

13. 11.                   České Budějovice

17. 11.                   Brno

18. 11.                   Zlín

20. 11.                   Prostějov

21. 11.                   Ostrava

23. 11.                   Pardubice

25. 11.                   Praha

26. 11.                   Praha

1. 12.                     Trnava

3. 12.                     Bratislava

4. 12.                     Bratislava

6. 12.                     Lučenec

7. 12.                     Nitra

9. 12.                     Žiar nad Hronom

10. 12.                   Prešov

13. 12.                   Liptovský Mikuláš

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky