NovinkyKam na koncert?

Najúspešnejšia kanadská kapela súčasnosti už v utorok v bratislavskom MMC! Zostáva už len pár vstupeniek…

V utorok 12.6. vystúpi v bratislavskom klube MMC najúspešnejšia kanadská kapela súčasnosti BILLY TALENT. Ich hudba bola ocenená desiatkami cien na MuchMusic Video Awards a Juno Awards (kanadské Grammy), ich albumy zaznamenali multiplatinové predaje a ich koncerty majú na bráne ceduľu „sold out“. Zdá sa, že inak tomu nebude ani na ich historicky prvej zastávke na Slovensku, pretože v predaji zostáva už len posledných pár vstupeniek!

Že pôjde o naozaj výnimočnú show, akú MMC ešte nezažilo svedčí aj niekoľko detailov, ktoré nám prezradili organizátori. BILLY TALENT si so sebou privezú kamión s vlastnou svetelnou show! Na jej spojazdnenie bude potrebný špeciálny agregát, ktorý vyrobí dostatočné množstvo energie pre ktorúkoľvek bratislavskú štvrť.

BILLY TALENT prišli toto leto do Európy hlavne preto, aby zahrali na najväčších festivaloch ako Nova Rock a Rock Am Ring, kde ich show videlo 150 000 ľudí! O to viac nás teší, že sa rozhodli do svojho programu zaradiť Bratislavu ako jedno z mála klubových vystúpení na tomto turné a podľa ich vlastných slov sa k nám veľmi tešia. Dokonca jednou z ich požiadaviek bol luxusný minibus k dispozícii počas celého dňa, pretože by veľmi radi spoznali Bratislavu a môže sa stať, že ich stretnete na prechádzke niekde v centre.

Špeciálnym hosťom na tomto koncerte bude špička domácej scény – HORKÝŽE SLÍŽE. Chalani sa s BILLY TALENT už stretli, keď spolu zdieľali pred dvoma rokmi jedno pódium na festivale ROCK FOR PEOPLE. Počas vystúpenia Slížov robili redaktori z t-music.cz rozhovor s basgitaristom Jonathanom Gallantom a bubeníkom Aaronom Solowoniukom, ktorí si show SLÍŽOV vyslovene užívali a zložili poklonu aj atmosfére v publiku. Exkluzivitu tomuto spojeniu dodáva aj fakt, že sa jedná o posledné vystúpenie HORKÝŽE SLÍŽE na Slovensku v tomto roku!

Tento skvelý tandem v utorok večer doplní mladá krv, nemenej zaujímavá kapela ZOČI VOČI, ktorých popularita rastie každým dňom. Stačí sa pozrieť na návštevnosť ich FB profilu a najmä návštevnosť na koncertoch!

Predpredaj vstupeniek v celej sieti Eventim SK (www.eventim.sk) za 25,- EUR.

www.billytalent.com

www.horkyzeslize.sk

www.zocivoci.sk

www.wayoutbooking.com

zdroj: Wayout Booking&Promotion

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky