Novinky

Na prvom Müllerovom koncerte spievala aj Hana Hegerová (+Foto)

Müller v BrneHneď prvý koncert Richarda Müllera v rámci jeho česko-slovenského turné, ktorý odspieval včera večer v Brne, bol vynikajúci a dojímavý súčasne.

Preplnená športová hala pripravila pre Richarda, jeho skupinu a hostí neuveriteľnú atmosféru. Keďže repertoár turné je zostavený výlučne z najväčších Müllerových hitov, fanúšikovia prakticky celý koncert spievali spolu s ním.

Na koncert sa dokonca prišla pozrieť aj pani Hana Hegerová. Keď Richard spolu s Luciou Šoralovou odspieval pieseň „Stín stíhá stín“ /ktorú pôvodne nahral práve s Hanou Hegerovou/, pozval pani Hegerovú na pódium. Ona na oplátku zaspievala Richardovi spolu s publikom pesničku „Levandulová“.

Koncert Richarda Müllera bol rozdelený na dve časti, v prvej zazneli hity „Nina Ricci“, „2 líšky“, „Srdce jako kníže Rohan“, „Spočítaj ma“, ba dokonca aj „Tajne milovanie“, ktoré má v origináli v repertoári skupina IMT Smile, Richardov je text tejto piesne. Druhá časť vystúpenia bola plná hitov z rokov deväťdesiatych – „Nočná optika“, „Milovanie v daždi“, „Nahý II“, „Nebude to ľahké“, „Po schodoch“ alebo „Štěstí je krásná věc“.

V pondelok 5. októbra hrá Richard Müller v Olomouci, v utorok v Ostrave, vo štvrtok 9. októbra v Plzni, 10. októbra v Liberci a 12. októbra v Prahe. Slovenskú časť turné odštartuje 14. októbra v Bratislave.

informácie poskytla Eva Bacigalová
foto: Andrea Zvadová

Müller v Brne 2

Müller v Brne 3

Müller v Brne a Hana Hegerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky