Novinky

Na posledné vstúpenie vo Svidníku spomína Kristina s úsmevom

Tuning Zraz SvidníkHlavnou hviezdou sobotňajšieho večerného programu TUNING ZRAZu Svidník 2009 bude speváčka Kristina, ktorá bude jednou z ozdôb súťaže krásy – Miss tuning 2009. Mladá šarmantná Svidníčanka rozbehla svoju kariéru na plné obrátky po ukončení Konzervatória v Košiciach. V éteri slovenských rádií sa presadila so singlami Som tvoja, Zmrzlina, Vráť mi tie hviezdyEšte váham z debutového albumu Kristina. Koncert vo Svidníku bude pre Kristinu návratom „domov“ od čias, kedy ešte navštevovala základnú školu. „Pravdou je, že naposledy som v rodnom meste vystupovala ešte na základnej škole a keď si na to spomeniem, mám z toho na tvári úsmev. Počas TUNING ZRAZu to bude moje naozaj prvé vážne vystúpenie a už sa na to veľmi teším,“ poznamenala na margo spomienok na posledné vystúpenie vo Svidníku s úsmevom Kristina.

K autám má Kristina kladný vzťah a hoci ešte nevlastní vodičský preukaz, priznala, že rovnako ako si vie vychutnať dynamickú jazdu, má pri cestovaní rada tiež pokoj a istotu. Ako priznala, na dnešnom trhu by si nemala problém vybrať na cesty priateľa na štyroch kolesách. „Auto je bomba vynález a aj keď ešte nejazdím, rada cestujem. Veľmi sa mi páčia práve autá v tuningovej úprave, ktoré sú vždy netypické a zaujímavé. Do Svidníka sa teším aj preto, lebo si budem môcť vychutnať zážitok z originálnych modelov podľa fantázie ich majiteľov,“ prezradila svoj vzťah k autám Kristina.

Zážitkom bude určite aj vystúpenie Kristiny. Okrem známych hitov z jej prvého albumu, predstaví novinku Stonka, ktorá je prvým singlom z pripravovaného CD. Súťaž Miss sa začne v sobotu, 22. augusta 2009, o 20.00 hod. a organizátori by na pódiu radi privítali desať finalistiek. Víťazka súťaže získa, okrem iného, honor Tvár TUNING ZRAZu Svidník 2010. „Stonka je môj nový singel po pesničke Ešte váham a objaví sa na mojom druhom albume, ktorý pripravujeme s mojím hudobným producentom Martinom Kavuličom, pričom aj teraz budeme spolupracovať s textárom Kamilom Peterajom. Na Stonke je úžasné, že sa nám podaril spojiť lyrický text s tanečnou hudbou, čo vytvára špecifickú a príjemnú atmosféru. Dúfam, že ľudom sa táto pesnička bude páčiť a spoja si ju s dobrým pocitom pri počúvaní alebo pri tancovaní,“ predstavila Kristina nový singel Stonka.

TUNING ZRAZ Svidník 2009 sľubuje 21.–23. augusta 2009 výbornú zábavu počas všetkých troch dní. V piatok bude pódium patriť skupinám Smola a hrušky, Atlantida, Power of Flower a Velvet Stone. V sobotňajšom programe nebudú popri športových motoristických súťažiach – slalom, šprint na 400m a V-max na 800m, chýbať kaskadéri, rôzne sprievodné podujatia (odber krvi priamo na letisku, poskytovanie prvej pomoci v réžii ÚzS SČK Svidník) a zábava exploduje súťažou Miss tuning 2009, počas ktorej vstúpia Petra F. s Kristinou. Po skončení koncertov sa v areáli letiska rozprúdi diskotéková party.

Text: Imrich Makó, PR manažér TUNING ZRAZ Svidník 2009

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky