NovinkyKam na koncert?

N3O Akustika vybehne do ulíc, s ľuďmi sa stretnú až v desiatich mestách počas piatich dní

Zoskupenie N3O Akustika si vymyslelo na leto zaujímavý spôsob, ako sa stretnúť so svojimi fanúšikmi. Od 7. júla do 11. júla plánujú cestovať po slovenských mestách so svojou Street tour, ktorá bude mať 10 zastávok počas piatich dní. Väčšina koncertov sa odohrá, ako už predpovedá názov turné, na uliciach avšak dve zastávky budú mať aj klubový charakter.

„Vymysleli sme si Street tour, aby sme sa stretli s ľuďmi a prišli k nim do mesta rozdávať radosť, úsmev a pohodu počas letných dní,“ vyjadrila sa kapela N3O Akustika. V celkovo desiatich mestách sa odohrá celkovo 12 koncertov na námestiach či rôznych verejných priestranstvách, dokonca v dvoch z nich sa odohrá aj klubový koncert. Všetky koncerty na verejnosti budú akustické bez ozvučenia, čím vznikne úžasná atmosféra, špecifická pre každé mesto.

Všetky miesta a časy hrania budú aktualizované na facebook stránke kapely, keďže denne plánujú akustici odohrať 2 až 3 koncerty a všetko sa bude prispôsobovať dopravnej situácii na cestách. Stačí teda sledovať facebook a prísť na dané miesta a užiť si duchovnú revolúciu v uliciach.

Termíny koncertov:

7. júla, 13. hod – Bratislava, pod Michalskou bránou

7. júla, 16. hod – Nitra, Štefánikova trieda

7. júla, 20. hod – Nitra, Hide park

8. júla, 13. hod – Piešťany, Kolonádový most

8. júla, 17. hod, 22. hod – Banská Štiavnica, Archanjel café

9. júla, 10. hod – Banská Bystrica, Námestie SNP

9. júla, 15. hod – Liptovský Hrádok, námestie

9. júla, 19. hod – Liptovský Mikuláš, námestie (Diera do sveta)

10.júla, 13. hod – Štrbské pleso

10. júla, 21. hod – Tatranská Lomnica, Switch club

11. júla, 19. hod – Košice, námestie (Beer house)

Kapela N3O Akustika vznikla z predchádzajúceho pôsobenia speváka Dominika Varcholu pod pseudonymom N3Odkaz. Akustici fungujú vyše dvoch rokov, počas ktorého sa dvakrát zúčastnili bratislavského reggae festivalu Uprising, ktorý nevynechajú ani tento rok, stihli odohrať desiatky koncertov po celom Slovensku a na jeseň minulého roku vydali svoj prvý album, Vnímaj to Svetlo.

Autor: Michal Blaško

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky