Novinky

Misha pokrstila album Ako nikdy predtým

V prvý decembrový deň pokrstila Misha v bratislavskom klube LOFT svoju novú veľkú platňu Ako nikdy predtým.  Pomohla jej s tým herečka Kristína Farkašová v úlohe moderátorky a aj tanečníci z Old School Brothers.

Pre Mishinu tvorbu je typické, že na pesničkách spolupracuje s množstvom domácich aj zahraničných hudobníkov, výnimkou nie je ani jej najnovší nosič. Väčšina hostí, ktorí sa na nahrávaní albumu Ako nikdy predtým podieľali, sa prišla pozrieť aj na Mishin krst a stali sa aj jeho súčasťou. Na pódiu sa striedali Opak, Moe, DJ Viktor Hazard, Saša Okálová, Robo Papp a skupina 2H+.

Najviac pohybu boli na stagei, keď naň prišli členovia tanečnej skupiny Old School Brothers, aby platňu pokrstili. Urobili to spôsobom, ktorý je im najbližší – tancom.

„Nechcela som album ničím polievať,“ povedala na netradičný krst Misha. „Chcela som radšej, aby ho Old School Brothers roztancovali. Možno jedno CD symbolicky zničili, no tie ostatné by sa mohli dobre predávať,“ dodala s optimizmom.

Hneď po krste sa Misha presunula do Prahy, kde promovala svoj album v česko-slovenskej odnoži televízie MTV, v sobotu 4. decembra ju čaká koncert v Komárne. Jej aktuálnym rádiovým  hitom je pesnička Ako dlho sa to dá.

zdroj: Eva Bacigalová
foto: Róbert Rybársky

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky