Novinky

Misha je už fit a prichádza s novým albumom

Na prelome októbra a novembra vychádza nový album speváčky Mishi. Debutový singel Ako dlho sa to dá odpremiéruje v pondelok 13. septembra v rannej show Rádia Expres.

Po trojročnej pauze prichádza Misha s celkom novým repertoárom. Jej pripravovaná veľká platňa nemá ešte definitívny názov, no obsah je  prakticky hotový.

„Na albume bude pravdepodobne až 16 skladieb, medzi nimi však aj minuloročné single Budeme alright a Krídla plus dueto Uuuh s Robom Pappom z muzikálu Príbeh ulice,“ vysvetľuje Misha. Autor hudby Príbehu ulice, Opak zo skupiny AMO, sa postará aj o produkciu celej jej novej platne. Medzi ďalšími spolupracovníkmi sú aj gitarista Michal Bugala, basgitarista Juraj Gregorík, perkusionista Ľudo Srnec, ako aj americký trubkár Lew Soloff.

„Moju obľúbenú akustiku kombinujeme s progresívnymi zvukmi a aj texty nových skladieb sú trochu iné,“ hovorí Misha. „Všetci dospievame a aj ja som vyzretejšia a pozerám sa na svet inak. Logicky sa to prejavuje aj na mojich textoch, sú viac osobné.“

Prvú ochutnávku ponúkne speváčka fanúšikom už v pondelok 13. septembra, keď bude hosťom rannej show Rádia Expres a v premiére predstaví singel Ako dlho sa to dá.

Čo najskôr chce tiež začať koncertovať. „Po minuloročnom úraze, keď som si pri páde zlomila nohu aj stavec, som preležala štyri mesiace. Trochu ma ešte občas bolí chrbát, ale inak som v poriadku. Som vďačná, že sa mi nestalo nič horšie. Lekári mi nenakázali žiadne obmedzenia, a tak dnes  môžem na pódiu pokojne aj skákať,“ dodáva s úsmevom.  Prvé comebackové koncerty plánuje Misha už  na november.

text: Eva Bacigalová
foto: Ľubo Spirko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky