NovinkyKam na koncert?

Miro Žbirka má vypredané

Po vypredanom vianočnom turné v Čechách pokračuje od dnes Best of Video Tour Mira Žbirku pred vypredanými slovenskými sálami.

Česko-slovenské Vianočné Best of Video Tour Mira Žbirku uspešne skončilo svoju púť pred vypredanými českými sálami dvoma koncertami v pražskej Hybernii. Dnes sa koncertom v Trnave začína jeho slovenská časť. Aj na Slovensku je turné vypredané. V niektorých mestách už dokonca niekoľko mesiacov pred koncertom. Názov turné je inšpirovaný 2DVD The Best of Video & Rarities, ktoré práve vyšlo a obsahuje kompletnú sériu videoklipov, ktoré za obdobie svojej kariéry Miro nakrútil. Projekcia videoklipov a  bonusov v  podobe nezverejnených záberov a záberov z nakrúcania bude podstatnou súčasťou koncertov. Ako to počas jednotlivých koncertov bude prebiehať, nechce Miro Žbirka dopredu prezrádzať a necháva si to ako prekvapenie.

“Každý z koncertov bude jedinečný. Predstavím na ňom okrem tých najznámejších videoklipov aj málo známé zábery a exkluzívne informácie zo zákulisia ich nakrúcania. Na každom z koncertov pokrstíme nové 2DVD The Best of Video & Rarities, ktoré teraz vyšlo ako obrazový doplnok k Complete Boxu s mojou kompletnou diskografiou. A v každom meste bude mať svoju miestnu premiéru aj úplne nový videoklip k piesni Vianočná (o prímerí),” sľubuje Miro Žbirka svojim fanúšikom.

Vianočná (o prímerí) je prvou autorskou vianočnou piesňou Mira Žbirku. Nahrávala minulý rok v londýnskom Abbey Road v hudobnej produkcii Roba Cassa. Svojou príjemnou náladou už minulý rok dobre dopĺňala vianočnú atmosféru. Odteraz už má aj obrazovú podobu – videoklip, ktorý pripomína, že nie všade a pre všetkých sú Vianoce sviatky mieru, pokoja, lásky a prímeria… Videoklip nakrútil režisér David Beránek a spolu s filmovým klipom Fair Play je najnovším klipom na práve vydanej kolekcii videoklipov, ktorú vydal Universal Music.

Slovenské termíny turné :

1.12.      Trnava, Dom Kultúry

3.12.      Bratislava, Istropolis

4.12.      Bratislava, Istropolis

6.12.      Lučenec, Kino Apollo

7.12.      Nitra,    PKO

9.12.      Žiar nad Hronom, MsKC

10.12. Prešov, Kino Scala

13.12. Liptovský Mikuláš, Dom Kultúry

Aktualizované info na: www.zbirka.cz a http://www.facebook.com/MiroZbirka

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky