Novinky

METROPOLIS: Toto je skladba pre všetkých loserov!

O skupine METROPOLIS v poslednom období počuť stále častejšie, a to nie len vďaka ich koncertným aktivitám. Ale aj kvôli tomu, že svojich fanúšikov nezabúdajú zásobovať hudobnými novinkami. Po nedávnom zverejnení skladby “všetko sa Ti vráti” je tou najnovšou skladba LOSER https://youtu.be/OqBcDCC70Xc z autorskej dielne gitaristu Jimiho Cimbalu a textára Pavla Bandlera.

„Tento text je jedným z mojich najobľúbenejších od METROPOLIS. Myslím, že netreba podceňovať utiahnutého chalana v okuliaroch či “škaredé káčatko”. To, že dnes je niekto niekomu na posmech a neváha mu to dať pocítiť pri každej príležitosti ešte neznamená, že zajtra nebude karta otočená úplne naopak. Ak sa niekto v živote naozaj cítil ako loser, tak toto je pesnička pre neho a o ňom.” Prezrádza autor skladby Jimi Cimbala.

Skupina Metropolis má za sebou úspešné festivalové obdobie a v súčasnosti sú chalani zatvorení v štúdiu, kde finišujú nahrávanie svojho nového albumu XX8, ktorého vydanie skupina avizuje na október 2015. Ako im to ide môžete posúdiť práve v novom singli.

METROPOLIS – LOSER

Viac info:

www.randalgroup.com
www.metropolis.sk

https://www.facebook.com/metropolis.sk?fref=ts

Zdroj: Pavol Dráb, Randal Group Production/Foto: archív Metropolis

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky