NovinkyKam na koncert?

MEDZINÁRODNE ÚSPEŠNÝ PROJEKT PREDSTAVÍ V ROKU 2019 CELKOM NOVÚ SHOW S HLASOM PIERCE BROSNANA

Svetová hudobná šou, sláviaca úspechy naprieč kontinentom sa vracia v novej verzii VIVALDIANNO RELOADED. Nový vizuálny koncept prekonáva pôvodný úspešný projekt hudobníka a skladateľa Michala Dvořáka. Ašpiruje tak na kultúrny zážitok roka. 

Po troch rokoch svetového turné, kedy Vivaldianno slávilo svoje úspechy vo viac ako tridsiatych svetových metropolách a videlo ju viac než 150.000 divákov, pokračuje s novou tvárou ďalej!

,, Za tú dobu preukázal projekt svoju životaschopnosť na všetkých kontinentoch a v odlišných kultúrach. Baroková hudba v rockovom poňatí na pozadí najnovších technológií fascinuje po celom svete a prirodzene predstavuje nie len mladým poslucháčom klasickú hudbu v modernej nadčasovej dobre. Pôvodný príbeh sme výtvarným poňatím a najmodernejšími technológiami posunuli o level vyššie a ja sa nemôžem dočkať reakcií domáceho publika,” hovorí Michal Dvořák, autor a producent projektu.

Nové 3D projekcie a vizuálne poňatie pripravili umelci z tímu NMDS. VIVALDIANNO RELOADED je posunuté štúdiom NMDS PICTURES do hypnotického projektu. Koncepčne je predstavenie viac kompaktné a ešte viac strhujúce. Vizuálna časť je kompletne prepracovaná. Šou ovplyvní lightdesign scény, novo doplnený o lasery. Dôraz je kladený na krásy baroka, Benátok, vizualizácie hudby a priestor pre predstavivosť publika. Posilňujeme 3D efekty, tanec a interaktívne projekcie.

Koncertnú šou rozpráva príbeh barokového génia Antonia Vivaldiho. Za mysterióznym libretom stojí úspešný spisovateľ a dramatik Tomáš Belko, kreatívny riaditeľ Ogilvy & Mather Prague.

Exkluzívnym hosťom multimediálnej šou VIVALDIANNO RELOADED je hollywoodská hviezda Pierce Brosnan. Predstaviteľ agenta 007 nahovoril spolu s ďalšími slávnymi hercami rolu v príbehu. „ S Piercom Brosnanom som sa stretol na prelomu roku v Los Angeles, kde prebehlo aj samotné natáčanie. Pierce je neskutočný profesionál a zároveň veľmi priateľský a milý človek. Dokonca uvažuje, že sa príde v máji pozrieť na premiéru našej šou do Prahy.

V roku 2019 vystupuje VIVALDIANNO RELOADED s novým hviezdnym obsadením. Autora a producenta Michala Dvořáka, člena kapely LUCIE, doplnia špičkoví mladí hudobníci, akými
napríklad sú koncertný majster Českej filharmónie Jiří Vodička, populárna violončelistka Terezie Kovalová a ďalší českí aj zahraniční sólisti. Art-rockovou energiou dodáva sláčiková kvarteto, elektrické a akustické gitary, perkusie, etnické a bicie nástroje.

VIVALDIANNO RELOADED využíva najmodernejšie svetelné a laserové technológie. Hudobný a obrazový zážitok umocňujú úchvatní zrkadľoví ľudia Mirror Family a pôsobivá tanečná choreografia.

VIVALDIANNO RELOADED sa predstaví so svojou emóciami a modernými technológiami nabitou 3D koncertnou show v roku 2019 na svetovom turné. Všetky termíny sú už dostupné, v Bratislave vystúpia 10. apríla 2019 v Inchebe. Nechajte sa vtiahnuť do strhujúceho tajuplného príbehu a lások veľkého hudobníka a zažijete VIVALDIANNO RELOADED!

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Agentúra XL

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky