Novinky

Medial Banana zverejnili nový videoklip k singlu Niečo dobré 

Slovenská reggae skupina Medial Banana si užíva festivalové leto a popri tom stíha svojim fanúšikom urobiť radosť novučičkým videoklipom k singlu Niečo dobré, ktorý čaká premiéra už vo štvrtok 11. 8. presne o 10:00. Na Spotify vyjde o deň neskôr. Tešiť sa môžete na príjemnú letnú náladovku, o ktorej nám členovia kapely prezradili viac.

Niečo dobré? Je vám to povedomé? Povieme vám prečo. Časť textu singlu Niečo dobré bola použitá v televíznom spote pre festival Uprising, na ktorom Medial Banana nebudú chýbať ani tento rok a ako vždy sa naň nevedia dočkať: „Už teraz sa tešíme, ako budeme zažívať niečo dobré na Uprisingu 2022!“ Do spotu bol text refrénu trochu pozmenený, vo videoklipe teda znovu zažijeme niečo dobré, niečo nové aj niečo iné.

Novinka za novinkou
Posledný klip, ktorý sme si mohli od kapely Medial Banana pozrieť, bol k pesničke Nedoknuteľní. „Uzavreli sme ním kapitolu posledného albumu a vrhli sme sa na tvorbu nového. Máme pripravených niekoľko songov, či už vo forme demo nahrávok alebo nahrávok zo štúdia. Pomaly sa nám formuje celkový zvuk chystaného albumu,“ informujú členovia kapely. „Niečo dobré je prvý singel zo spomenutého pripravovaného albumu, ktorý chceme vydať budúci rok. Song vznikol ešte počas covid opatrení, kedy sme dúfali v návrat ku koncertovaniu a chceli sme zažívať niečo dobré a niečo nové,“ upresňujú muzikanti.  

Bam, bam, bam: Výlet do neznáma
Pridajte si na YouTube profile Medial Banana pripomienku, klip sa zverejní vo štvrtok 11. 8. presne o 10:00. Čaká nás v ňom príjemne chytľavá letná melódia, text s pozitívnym vibe a super atmosféra, akú vedia poskytnúť len výlety do neznáma. „O celý klip sa postaral Andrey Ištok. Vymyslel ho, zrežíroval aj postrihal. Vznikal pri Devínskej Vsi a v kameňolome pri Stupave. Natáčal sa počas jedného dňa a všetci sme si to veľmi užili,“ prezradili členovia kapely, ktorých budete môcť okrem nového klipu už čoskoro vidieť aj naživo na festivalových a koncertných pódiách na Slovensku aj v Českej republike (Grape Festival, 13. 8. – Letisko Trenčín, Punkáči deťom 2022, 24. 8., Letisko Trenčín //  Uprising Festival 2022, 26. 8., Zlaté Piesky, Bratislava // Medial Banana | Lucerna Music Bar, 14. 9. Lucerna Music Bar, Praha // Medial Banana na Špilberku, 16. 9., Letní kino na Špilberku, Brno). (poster celej letnej tour)

zdroj: Alexandra Paulovičová
foto: Lupic

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky