Novinky

Martin Madej: Ferrari je späť?

Po predošlom prekvapivom singli Just The Other One“ predstavuje Martin Madej nový singel Sundayspolu s tanečným videoklipom, ktorý vznikolv spolupráci s fenomenálnymi tanečníkmi z The Pastels.

„Keďže trendy sa vracajú, nechali sme sa inšpirovať retro soundom z éry Knight Ridera. Moja generácia na ňom vyrastala a ja som vtedy začal so svojimi prvými tanečnými kreáciami,“ usmieva sa Martin. „Hudbu k novému singlu zložil úspešný producent Martin „Maxo“ Šrámek.Mierne šteklivý text vznikol v spolupráci s Mišom Bielym,“ dodáva Martin.

„Vždy som chcel mať tanečné video v štýle „Justina Timberlaka“, zatancovať si v ňom po boku tých najlepších tanečníkov a zúročiť tak roky tanečných tréningov. Preto som bez váhania oslovil The Pastels. S chalanmi sme dlhoroční priatelia a zohratý tím, čo sa odzrkadľuje aj na choreografii, ktorú mi na telo ušil trendový Dano Antálek.“ Videoklip režíroval Richard Raiman.

„Ferrari sa v klipe objavilo na základe legendárnej hlášky „Ein Mann, ein Auto“ z kultového seriálu Knight Rider, ktorú Martin Šrámek z recesie zakomponoval do skladby aby poukázal na to, že ja a moje Ferrari sme na Slovensku minimálne tak známe spojenie muža s autom ako Kit a Mikael Knight,“ vysvetľuje Martin.

Martin Madej momentálne pracuje na príprave tretieho singla a pripravuje jedinečnú hudobno-tanečnú šou v spolupráci s The Pastels.

www.martinmadej.sk

zdroj: Peter Roško, manažment Martin Madej
Foto: Braňo Šimončík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky