Novinky

Hviezda ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO stúpa už aj na Slovensku! Vystúpi ako predskokan JAMIEHO CULLUMA!

Ovácie, nezabudnuteľný zážitok a neutíchajúce emócie priniesol Jarným klubovým turné multitalentovaný umelec Ondřej Brzobohatý. Svojím hlasom, dokonalou hrou na piano a živelnou energiou si podmanil aj Bratislavské publikum. Reakcie na Ondřejovu stúpajúcu hviezdu na seba nenechali dlho čakať. Už o pár dní vystúpi český multitalent ako predskokan počas bratislavského koncertu Jamieho Culluma!

Posledné mesiace sa pre Ondřeje Brzobohatého niesli predovšetkým v znamení porotcovania v speváckej šou X Faktor. Multitalentový umelec v týchto dňoch dokázal, že v kresle porotcu sedel právom. Dôkazom je jeho nový autorský album „Identity“, ktorý slávi v susedných Čechách veľké úspechy u kritiky i v predajnosti.

D3 2967 FOTO RICHARD SVOBODAV uplynulých dňoch Ondřej predstavil dosku na ôsmich koncertoch Jarného klubového turné 2014. Jedinou slovenskou zastávkou turné bola Bratislava, kde fanúšikovia vzdali poctu Ondřejovmu výkonu neutíchajúcim potleskom a standing ovation. „Chcel by som sa veľmi poďakovať za mnoho pozitívnych reakcií na môj bratislavský koncert. Vážim si to a teší ma, že ľudia si ho užili spolu so mnou. Bratislavské publikum je zatiaľ jedno z najlepších, ktoré som kedy zažil“, neskrýval dojatie Ondřej. Koncertný program obohatili Libour Bouček za DJ-ským pultom a talentovaná Tereza Černochová, ktorá sa stala krstnou mamou CD „Identity“. Počas krstu jej asistoval Peter Cmorik, s ktorým ma momentálne Ondřej aktuálny singel „Vietor“. „Poslednú zastávku, vypredané Budějovice si Ondřej veľmi užil. Počas leta si dáva menšiu pauzu, pretože v októbri odštartuje veľkolepé IDENTITY TOUR s exkluzívnymi 15-timi koncertmi a ešte chystá pár prekvapení, ktorými určite poteší svojich fanúšikov. Takže máme sa načo tešiť!“, prezrádza Pavel Trojan, manažér Ondřeje Brzobohatého. „Na teraz si doprajem chvíľku oddychu, potrebujem nabrať novú energiu a už sa teším opäť na nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú som zažil na koncertoch“, dodáva spevák, herec a producent, ktorý sa v týchto dňoch teší z ďalšieho úspechu. Už vo štvrtok 19. júna sa predstaví so svojou kapelou ako predskokan hviezdneho Jamieho Culluma v bratislavskej AEGON Aréne NTC. Koncert bude predzvesťou mestského festivalu BA City Beats, ktorý sa uskutoční 20. a 21. júna na Pláži pod Ufom v Bratislave.

D3 3306 FOTO RICHARD SVOBODAZ úspechov svojho zverenca má radosť i jeho vydavateľstvo Supraphon, ktorému Ondřej zveril vydanie albumu „IDENTITY“. Supraphon si veľmi váži spoluprácu s nesmierne talentovaným hudobníkem, ktorý patrí medzi najznámejších a najpopulárnejších umelcov v Českej a snáď i v Slovenskej republike. Jeho veľký kredit momentálne potvrdzuje i úspech albumu Identity v Česko-Slovenskom prostredí a máme o to väčšiu radosť, že ide o  Ondřejov debutový sólový album,“ tvrdí marketingový riaditeľ Supraphonu Michal Máka. „Supraphon vníma Ondřeje vo svojom portfóliu ako zásadného interpreta mladej generácie a potvrzuje tak našu filozofiu, v rámci ktorej pracujeme nielen so zavedenými menami, ale snažíme sa stále hľadať nové talenty a osobnosti,“ dodáva Supraphon na margo toho, ako Ondřej „zapadol“ medzi legendy v jeho portfóliu, akými sú Karel Gott, Lucie Bílá, Jiří Korn a mnohí ďalší.

Foto: Richard Svoboda Zdroj: Soul For Show

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky