NovinkyDivadloKam na koncert?

Manéž Bolka Polívku po prvýkrát na turné po Slovensku!

Najstarší zábavný program Českej televízie sa od 8. do 16. februára vydá na cesty po Slovensku! Originálna manéž so všetkým, čo k nej patrí navštívi 9 slovenských miest, do ktorých privedie okrem hostiteľa Bolka Polívku aj skvelých hostí. Chýbať nebude Milan Lasica, Anička Polívková, Kuly, ale aj Vrbovskí víťazi a Jiří Stivín.

Manéž Bolka Polívku sa vysiela už od roku 1987, ale až po 28 rokoch sa vydá na exkluzívne turné po Slovensku, kde sa predstaví v originálnej podobe, tak ako ju poznáme z televíznych obrazoviek. Napriek tomu, že každý deň od 8.februára navštívi športovú halu v jednom zo slovenských miest kapacita miest na sedenie bude výrazne obmedzená.

Michal Malicher, manažér projektu: „Na turné sa budeme snažiť navodiť čo najviac atmosféru samotnej manéže, preto aj napriek veľkým športovým halám bude kapacita obmedzená len na niečo vyše 1000 miest, doslova v týchto halách postavíme manéž a aj samotný priestor a sedenie bude tomu prispôsobené, akoby ste boli naživo prítomní pri vašej známej a verím, že veľmi obľúbenej talk show.“

Jedinečná divadelná show privezie každý večer o 19-tej od 8.februára do 16.februára do Humenného, Košíc, Popradu, Bratislavy, Levíc, Trenčína, Považskej Bystrice, Liptovského Mikuláša a Nitry aj vynikajúcu zostavu hostí.

Nielen dve divadelné predstavenia, ale aj dlhoročné priateľstvo spájajú Bolka s Milanom Lasicom, či ďalším hosťom, ktorým bude vynikajúci český džezman Jiří Stivín.

Legendárny program určite odhalí čo to zo života otca a dcéry, aj keď Anička Polívková je už aj jeho hereckou kolegyňou.

Špeciálne sa na manéž teší aj spevák Mário „Kuly“ Kollár, ktorý sa paradoxne doteraz nikdy s Bolkom nestretol! „Je to tak, napriek tomu, že som veľkým faúšikom Bolka a jeho programu, doteraz som nemal tú česť sa s ním zoznámiť…A napriek tomu, že sa na túto spoluprácu veľmi teším – mám aj malé obavy, čo si na mňa pripraví, lebo v manéži to nemá žiadny hosť jednoduché…“ dodal s úsmevom Kuly.

Ako čierneho koňa programu označujú organizátori turné hudobno-pracovnú skupinu Vrbovskí víťazi, ktorí si väčšinou so sebou dovezú toľko hudobných a predovšetkým netradičných nástrojov, koľko sa im zmestí do kufra auta a keďže Bolek Polívka je vášnivým hráčom a zberateľom fujár – z hudobnej stránky sa majú jeho fanúšikovia určite na čo tešiť.

Apropo, aká by to bola Manéž Bolka Polívku bez jeho neodmysliteľných pomocníkov – lokajov – sluhov a pokusných „králikov“, takže ani na Slovensku nebudú chýbať Barin a Fretti.

Česká televízia označuje tento program ako komický obraz našeho vlastného života alebo ako fantáziu sveta klaunov – teraz je tu jedinečná šanca zažiť to celé naživo, pretože pri Bolkovi vždy hrozí, že do svojej show zapojí aj divákov…

A čo na toto turné hovorí herec, klaun, bavič, konferenciér a entertainer Bolek Polívka? „Tešte sa, tešíme sa na Vás – budeme sa tešiť!“

Vstupenky na toto podujatie sú k dispozícii v sieti Ticketportal do konca roka v akciovej cene vo dvoch cenových kategóriách: voľné sedenie na tribúne za 25,-€ a voľné sedenie pred pódiom 40,-€.

MANÉŽ BOLKA POLÍVKU

Čas/Time: 19.00 hod.
08.02.2015 Humenné, Mestská športová hala
09.02.2015 Košice, Mestská športová hala (Multi hala – Hádzanárska hala)
10.02.2015 Poprad, Aréna Poprad
11.02.2015 Bratislava, HANT Aréna
12.02.2015 Levice, Športová hala
13.02.2015 Trenčín, Športová hala Trenčín
14.02.2015 Považská Bystrica, Športová hala MŠK
15.02.2015 Liptovský Mikuláš, Športová hala Liptov Aréna
16.02.2015 Nitra, Mestská hala Klokočina

Cena/Price: / Cena vstupeniek do 31.12.2014
Voľné sedenie na tribúne: 25,-€
VIP voľné sedenie pred pódiom: 40,-€

zdroj: Ján Kakaščík

foto: František Poláček

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky