NovinkyKam na koncert?

Made2Mate sa vracajú s novým projektom King Ivan

Prvý spoločný koncert Ivana Vereša a bývalých členov formácie Made2Mate sa po 13-tich rokoch uskutoční 17. júna 2011 od 20.00 – 04.00h v priestoroch klubu MMC (budova YMCA ) pod názvom „KING IVAN in FUNKY LATE NIGHT PARTY – FONKY ZÁBAVA“. Pred koncertom, ktorý sa začne cca o 22.00 a rovnako aj po koncerte až do brieždenia bude robiť Fonky zábavu živel DJ KOKI.

Premiérový hodinový koncert je postavený z úplne nových skladieb, s výnimou remixu Fonky nálada z r. ’97, ktorý je premenovaný na Fonky zábavu. Nový repertoár je nabitý skvelými groovmi, z ktorých je nepopierateľne cítiť vône aj odor Veľkého Jablka, jeho pozitívnu energiu a hudobnú slobodu. King Ivan & Band ponúka priaznivcom funky muziky perfektné uvoľnenie a relax, výbornú atmosféru a hudobnú show, ktorá bude aj vďaka citlivému uchu pána Umelca nezabudnuteľným vizuálno – zvukovoým zážitkom. Pre návštevníkov podujatia bude o polnoci pripravené PREKVAPENIE!

Ceny: predpredaj 6,99 €, na mieste 9,99 €, VIP (20 ks) 19,99 €. Vstupenky VIP zahŕňajú priestor na balkóne klubu s dobrým výhľadom na pódium, s možnosťou sedenia pri stoloch, nalievanie nápojov obsluhou do skla (nie do plastových pohárov), vlastné sociálne zariadenie, fajčiarsky priestor, stretnutie a foto session pred koncertom s celou kapelou priamo vo VIP priestore pre návštevníkov koncertu so zakúpenými VIP vstupenkami.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticket portal na www.ticketportal.sk alebo www.majestic.sk od 23.05.2011.

Zloženie kapely :

Ivan Vereš – ex Made2Mate (vocal, sax, flute)

Katka Korček – ex Made2Mate (vocal)

Ľubor Priehradník – Umelec – ex Made2Mate  (trumpet, keyboard)

Marcel Benko – ex Made2Mate (percussions)

Matej Klimo (keyboard, sax, rap)

Hostia:

Ľudo Srnec  (drums)

Maroš Schmidt (bass, guitar)

Špeciálny hosť:

VEC (rap)

DJ KOKI

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky