NovinkyKam na koncert?

Machine Head si pre Bratislavu prichystali prierez celou diskografiou

Americké komando Machine Head sa po dlhšej dobre vracia do našich krajov. Koncert v bratislavskom klube Majestic sa však bude oproti predošlým vystúpeniam líšiť. Rob Flynn a spol. si tentoraz pre fanúšikov prichystali extra dlhý set a prierez kompletnou diskografiou.

Machine Head patria k najrešpektovanejším metalovým kapelám súčasnosti. Vznikli v Oaklande začiatkom deväťdesiatych rokov na troskách kapiel Vio-lence a Forbidden. Úspech slávili už s debutovým albumom Burn My Eyes z roku 1994.

Až na krátku nu-metalovú odbočku na prelome tisícročí (albumu Burning Red a Supercharger) sa Machine Head zameriavajú na vlastnú groove poňatie heavy a thrash metalu. Zatiaľ poslednou doskou v bohatej diskografii kapely je album Bloodstone & Diamonds z minulého roka.

Do Bratislavy Machine Head privážajú špeciálny program „An Evening With“, ktorý kapela úspešne otestovala vlani v USA. Fanúšikovia sa môžu tešiť na viac ako dvojhodinový prierez kompletnou diskografiou. „Myšlienka dlhších setov so staršími piesňami nás neskutočne nadchla. Páči sa nám predstava, že si počas takých večerov vytvoríme vlastný svet, „komentoval dramaturgiu frontman Flynn.

Na koncerte nebude žiadna predkapela. Vstupenky na Machine Head sú k dispozícii vo všetkých bežných predpredajných sieťach, viac informácií nájdete na webe usporiadateľskej agentúry www.obscure.cz.

FB event:

https://www.facebook.com/events/609905045812771/

Ďalšie súvisiace linky:

http://www.machinehead1.com

https://www.facebook.com/MachineHead

http://www.majestic.sk

www.obscure.cz

zdroj: Radek Pavlovič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky