NovinkyKam na koncert?

LUCIE BÍLÁ príde na Slovensko s megaúspešným turné a opäť pripravuje pre fanúšikov prekvapenia. Hľadá niekoho s kým si zaspieva!

Po minuloročnom obrovskom úspechu sa 16-násobná držiteľka Zlatého slávika Lucie Bílá rozhodla, že si to zopakuje. Po roku ju tak budú môcť jej priaznivci opäť vidieť v tej najlepšej forme v najväčšej šou na celkom piatich exkluzívnych koncertoch, z ktorých tri budú v Čechách a dva na Slovensku. ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014 ponúkne to najlepšie na dvoch exkluzívnych októbrových koncertoch v Bratislave a Košiciach.

„Mojou motiváciou bol práve úspech a veľkosť, ktorá sa v kariére neopakuje tak často… Mala som pocit takej eufórie, že som sa na pódiu celý koncert vznášala nad zemou. Neopísateľný pocit radosti a energie. Sama som sa rozhliadala okolo seba a bola som čiastočne aj divákom… K som začala o svojom turné snívať, vedela som, že to bude obrovské a výnimočné, ale v skutočnosti ma to ohromilo. Turné ale nechystám len pre svoje potešenie, ale preto, že mnoho ľudí, ktorí sa na neho nedostali a radi by našu show videli.. Je aj mnoho tých, ktorí ho túžia vidieť opäť. Druhou motiváciou je záznam koncertu na DVD. Hovorí sa, že čo sa napíše, či nakrúti, nemusí sa pamätať. A ja by som si veľmi priala, aby sa na jedno z mojich najväčších turné nezabudlo! Už teraz sa na tú veľkú jazdu so svojím tímom veľmi teším,“ hovorí Lucie Bílá, ktorá určite pripraví pre fanúšikov to najlepšie z najlepšieho a aj niečo navyše….

Tento rok Lucie Bílá hľadá talenty!

Je tu výzva pre všetky ženy speváčky, ktoré nemajú chuť prezentovať sa v talentových súťažiach, ale rady spievajú a majú rady pesničky Lucie Bílej.

Na niektorú z pesničiek: JSEM TO JÁ, HALLELUJAH a LÁSKA JE LÁSKA

Nahrajte video so svojim spevom a pošlite ho adresu: sutaz@ nogup.sk

Uveďte: Meno a priezvisko, vek, adresu a svoj kontakt

(speváčky do 15 rokov musia poslať súhlas zákonných zástupcov (meno, telefón, e-mail)

Na víťazku, ktorú vyberú LUCIE BÍLÁ, Petr Malásek a bubeník Mika Ronos čaká:

–          exkluzívne pozvanie pre 2 osoby na koncert Černobílého turné 2014

–          osobné stretnutie s Luciou Bílou (…a možno si aj spolu zaspievate)

–          CD a fotografie s venovaním od Lucie Bílej

Nepremeškajte svoju šancu a skúste šťastie!

Okrem tohto chystá Lucie Bílá na tohtoročné turné ďalšie prekvapenia. Niektoré z nich už prezradila a niektoré zostanú prekvapením až do turné….

Predskokankou bude víťazka Česko Slovenskej SuperStar SABINA KŘOVÁKOVÁ.              

„S celou kapelou sme neskutočne natešení a šťastní, že môžeme byť predkapelou Lucii Bílej. Uznávam ju ako výbornú speváčku, najlepšiu u nás. Mám skvelú skupinu zloženú z výborných muzikantov, ktorý z polovice pochádzajú zo Slovenska: Andrej Karlik – gitara, Jiří Stejskal – basa a Peter Hrncirik – bicie. Ja spievam a hrám na gitaru, aby som chlapcom trochu pomohla,“ prezradila Sabina Křováková a dodala, že pesničky spieva v češtine, skladá ich doma pri červenom svetle a s kolegami z kapely ich potom v skúšobni ešte vylepšujú.

Dobré veci sa nemenia – hudobnú stránku turné má na starosti Petr Malásek.

„Celé Černobílé turné je malý zázrak, ktorý je dôkazom toho, že keď sa zídu tí správni ľudia, v správnom čase a na správnom mieste, primieša sa do toho nekonečno pracovitosti, skúseností a v dobrom slova zmysle tvrdohlavosti, môže sa podariť niečo, na čo sme sa s obdivom chodili pozerať na koncerty hviezd svetovej hudobnej extraligy. A to, že to dokážeme ešte zopakovať, je pre mňa dôkazom, že to všetci – s Luckou na čele – vymysleli, zorganizovali a zrealizovali výborne! Koncert je dobre postavený, všetko je naprogramované, vymyslené, dotiahnuté. Prečo meniť niečo, čo funguje? Ale malé kozmetické zmeny určite budú, stále sa veci dajú vylepšovať“ povedal o pripravovanom turné skladateľ, klavirista a kapelník Petr Malásek.

Choreografiu má stále pod palcom Miňo Kereš a uvidíte okrem iných aj tanečníkov z The Pastels :

Černobílé turné, bola jedna veľká zábava. Atmosféra, zážitok, skúsenosť. Samozrejme, že sme niekedy boli unavení, ale to k tomu patrí. Skúšky, cestovanie a tak…ale my sme za to radi. Mame radi tento štýl života. A celkovo bolo turné zorganizované na jednotku, ľudia boli nadšení, všetko klapalo ako má. Mali sme z toho obrovskú radosť a tesne po tom sme si povedali, že by sme si takéto turné dali kľudne aj celý rok….Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, na ďalšie turné… jednohlasne zhodnotili členovia tanečnej skupiny.

Bubenícke sólo odpáli opäť talentovaný bubeník Mika Ronos

„Pocity z turné mám nádherné ale trochu zmiešané. Prežiť niečo tak skvelé nasadí človeku latku veľmi vysoko. Na ďalšie koncerty sa samozrejme veľmi teším, už od mája sa pripravujem. Chcem byť ešte lepší!“

Atmosféru piesní aj tento rok okrášli svojim jedinečným umením svetlomaliar Alex Dowis.

Haly v Bratislave a Košiciach sa aj túto jeseň zaplnia najobľúbenejšími pesničkami najúspešnejšej a najlepšej českej speváčky Lucie Bílej, ktorá na každom z koncertov rozdá svoju povestnú energiu, lásku a optimizmus. Bude to opäť najvýpravnejšie turné s najväčšou scénou (28×16 metrov), najlepším zvukom, najlepšími efektmi a najlepšími tanečníkmi…

Černobílé turné 2014 bude opäť to najlepšie a najväčšie čo tu kedy bolo!

Termíny koncertov Černobílého turné 2014:

SR

21. 10. Košice

23. 10. Bratislava

ČR

15. 10. Praha

17. 10. Pardubice

19. 10. Ostrava

Rezervácie a predaj vstupeniek na

www.nogup.sk

www.ticketportal.sk

www.ticket-art.sk

www.eventim.sk

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurne

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky