NovinkyKam na koncert?

Legendárny NAPALM DEATH vystúpi 8.6. v Bratislave!

Legendárna britská kapela NAPALM DEATH sa predstaví v rámci svojho európskeho turné 8.6. v Bratislave v klube Randal. Po ich boku ďalej zahrajú slovenskí zástupcovia ATTACK OF RAGE a ich českí kolegovia PERFECITIZEN. Vstupenky na tento koncert sú k dostaniu v sieti Ticketportal a tiež priamo v klube. Viac informácií ponúka webová stránka www.obscure.cz.

Máloktorá kapela sa môže aj po štvrť storočí fungovania pochváliť podobne neutíchajúcou invenciou a zápalom pre hudbu ako práve NAPALM DEATH. Od pamätného debutu „Scum“ z roku 1987 už obdarovali NAPALM DEATH svojich fanúšikov celým radom albumov a napriek tomu je každá ich pripravovaná platňa očakávaná s veľkým napätím. Posledným zárezom do bohatej diskografie kapely je album „Utilitarian“ z roku 2012. O NAPALM DEATH bolo v poslednej dobe počuť najmä v súvislosti s plánovaným koncertom v jednom londýnskom múzeu, ktoré radšej celý koncert zrušilo kvôli obavám, že tlaková vlna z aparatúry by mohla poškodiť vystavené exponáty. Našťastie klub Randal je pre podobné koncerty ako stvorený a preto sa môžeme tešiť na skutoční sviatok grindcore.

NAPALM DEATH sa v Bratislave predstaví v klasickej zostave: Mark „Barney“ Greenway – vokál, Shane Embury – basa, Mitch Harris – gitara, Danny Herrera – bicie.

Ako support sa predstavia slovenskí grinderi ATTACK OF RAGE a death – grindová česká formácia PERFECITIZEN.

Súvisiace odkazy:

www.napalmdeath.org

www.randalclub.eu

www.obscure.cz

NAPALM DEATH (uk)

ATTACK OF RAGE (svk)

PERFECITIZEN (cze)

8.6.2014, Bratislava – Randal

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky