Novinky

Lady Gaga predstaví nový singel už v druhej polovici augusta!

Milióny fanúšikov Lady Gaga po celom svete už pomaly môžu začať odpočítavať! Už o pár dní táto americká speváčka totiž vo svetovej premiére predstaví prvý singel z jej nového pripravovaného albumu. Ako prvou ochutnávkou z nového albumu, ktorý vyjde na jeseň, bola vybraná skladba s názvom “Applause“! Singel bude mať svoju svetovú premiéru v pondelok 19.augusta a len pár dní potom ho Lady Gaga zaspieva prvý krát na živo! Stane sa tak počas slávnostného udeľovania cien MTV Video Music Awards 2013, ktoré sa bude konať 25. augusta v Barclay Center v Brooklyne.

Nový album speváčky Lady Gaga dostal názov “ARTPOP“ a vychádza už 11. novembra. Gaga bola odjakživa veľkou inovátorkou, špeciálna tak bude aj distribúcia nového albumu. Okrem fyzickej a digitálnej verzie sa album k fanúšikom dostane aj formou novo vyvinutej špeciálnej aplikácie.

Rovnako výnimočná je aj celá doterajšia kariéra Lady Gaga. I keď sa v hudobnom priemysle pohybuje len pár rokov, radí sa za jednu z najúspešnejších speváčok poslednej dekády. Doposiaľ predala takmer 25 miliónov albumov a 65 miliónov singlov. Podľa čerstvo zverejnených informácií časopisu Forbes sa stala najviac zarábajúcou celebritou mladšou než tridsať rokov. Len za minulý rok si na svoje konto pripísala príjmy vo výške zhruba osemdesiat miliónov dolárov!

Tešte sa na nový singel speváčky Lady Gaga! Svetová premiéra nového singlu “Applause“ bude už 19.augusta!

http://www.ladygaga.com
http://www.facebook.com/ladygaga

zdroj: Veronika Dvorská

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky