NovinkyKam na koncert?

Kultová americká kapela DEATH vystúpi 26.6. v Bratislave v klube Majestic.

Pre mnohých to bola najlepšia hudobná správa za dlhé roky. Vlani bolo potvrdené turné s názvom „Death To All“, na čele ktorého sa fanúšikovia dočkali jednorazového oživenia kultovej americkej deathmetalovej kapely DEATH a ešte lepšou správou je, že turné pokračuje aj v tomto roku, a že sa zastaví aj 26.6. v Bratislave v klube Majestic.

Čisto pre účely tohto turné vznikne živá kapela, ktorá svojimi koncertmi zložia hold predčasne zosnulému frontmanovi DEATH Chuckovi Schuldinerovi a zároveň výťažky z koncertov podporia fungovanie nadácie „Sweet Relief Musician’s Fund“. Zloženie DEATH pre toto turné bude nasledujúce: Sean Reinert (Cynic) – bicie, Paul Masvidal (Cynic) – gitara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa a konečne na poste vokalistu a gitaristu zbadáme Maxa Phelpsa z kapely Cynic.

Koncertný list bude najviac citovaný z albumu „Human“ a chýbať nebudú ani ďalšie klasické songy z diskografie DEATH. Každý jednotlivý koncert tohto turné bude živým pomníkom a spomienkou na jedinečného frontmana a človeka – Chucka Schuldinera.

Ako support sa na „Death To All Tour“ predstavia technickí deathmetalisti z Kanady GORGUTS. Vstupenky na túto koncertnú udalosť sú už teraz k dostatiu vo všetkých bežných predpredajných sieťach.

Súvisiace odkazy:

www.obscure.cz

www.majestic.sk

„Death to All Tour 2014“

DEATH (usa)

GORGUTS (can)

26.06. 2014, Bratislava – Majestic

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky