NovinkyKam na koncert?

Kryštof už má v halách takmer vypredané, sľubuje jedinečný zážitok

Kapela Kryštof finišuje s prípravami halového turné k albumu Srdcebeat, ktoré začne už za dva týždne. Osem jesenných koncertov v piatich tuzemských mestách je z veľkej časti vypredané, fanúšikovia už si rozobrali 80 tisíc vstupeniek. Turné sľubuje unikátny audiovizuálny zážitok.

„Záujem o turné nás nesmierne teší. Oba koncerty v Brne sú vypredané, do Liberca a Pardubíc zostávajú len desiatky vstupeniek. V Ostrave a Prahe čakáme vypredania druhých koncertov počas 14 dní,“ vypočítava Richard Krajčo, spevák Kryštof.

Na turné kapela pripravuje scénu porovnateľnú s najväčšími zahraničnými hviezdami. Na pódiu bude cez 300 svetiel a vizuálnych efektov, ktoré vynáša motorový systém s nosnosťou šesťdesiat ton.

„Minulými turné k doske Inzerát sme si latku nastavili veľmi vysoko a teraz chceme sami seba prekonať. Fanúšikovia sa môžu tešiť na rad prekvapivých momentov, viac než u Inzerát Tour. Ale zatiaľ zostaneme tajomní, pretože dopredu prezrádzať sa nemá,“ hovorí Krajčo.

Počas augusta a septembra kapela pilovala playlist, v ktorom mieša nové piesne so starými hitmi. „Bolo ťažké vyberať, predsa len sme za tie roky fungovania už napísali pekný riadok obľúbených hitov,“ hovorí Krajčo, ktorý sa ujal réžie celej show, takže cez pol roka dohliadal aj na vznik výpravných LED projekcií.

O ozvučenie Srdcebeat Tour sa postará najnovší zvukový systém Adamson Energia, špeciálne dovezený zo zahraničia, kde na neho hrajú interpreti ako Imagine Dragons alebo Pharell Williams. Krištof chce fanúšikom ponúknuť ten najlepší koncertný zážitok, takže dbá aj na detaily. Technických fajnšmekrov by mohlo zaujímať, že kapela bude na turné používať špičkové mikrofóny BayerDynamic či najnovšie osvetľovacie technológie Robe BMFL. Celé turné zabezpečuje firma ZL Production.

Krištof Srdcebeat Tour začne 19. a 20. októbra v Ostrave. 23. a 24. októbra Krištof zavíta do Brna. V Prahe sa kapela predstaví 27. a 28. októbra v O2 Arene, posledný októbrový deň sa dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. novembra v Pardubiciach.

Vstupenky na státie už nie sú, na sedenie na druhé koncerty v Prahe a Ostrave za 590 Kč. Zákazníci T-Mobile môžu na všetky vstupenky získať 10% zľavu. Na koncertoch potom majú zákazníci operátora T-Mobile 10% zľavu na merchandisingovú kolekciu Krištof; oboje prostredníctvom portálu www.nasimproradost.cz. Predpredaj vstupeniek zabezpečuje Ticketstream s výnimkou Prahy, kde si fanúšikovia musia kúpiť lístky v sieti Ticketportal, v Liberci potom môžu využiť naviac Ticketpro.

Partnermi Krištof Srdcebeat Tour sú predný tuzemský operátor T-Mobile a holding Agrofert, ktorí nadväzujú na úspešnú spoluprácu s kapelou z predchádzajúcich rokov vrátane minuloročných Krištof Kempov a stali sa generálnymi partnermi turné i nového albumu kapely. Chýbať nebude ani dlhodobý partner kapely pivovar Ostravar, ktorý v halách ponúkne fanúšikom kus Ostravy vrátane ostravského piva.

Kryštof so sebou vezme na turné dvoch nádejných tuzemských interpretov. So speváčkou Lenny sa mohli fanúšikovia stretnúť v akustickej podobe už na Kryštof kempe, teraz sa predvedie s čistokrvnou kapelou. Druhá predkapela Mirai sa nedávno predstavila českému hudobnému svetu singlom Dítě robotí a chystá vydanie svojho debutového EP.

Kryštof Srdcebeat Tour 2015

19.10. a 20.10. Ostrava – ČEZ aréna / 23.10. a 24.10. Brno – hala Rondo / 27.10. a 28.10. Praha – 02 aréna / 31.10. Liberec – Home Credit Arena / 3.11. Pardubice – Tipsport aréna

Predpredaj: www.ticketportal.cz (Praha) – www.ticketstream.cz (ostatní)

Kryštof: www.krystof.net – www.facebook.com/skupinakrystof

Trailer Kryštof Srdcebeat Tour 2015: https://www.facebook.com/skupinakrystof/videos/10153340717774775/

Album Srdcebeat na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/srdcebeat/id992476807

zdroj: Jiří Sedlák

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky