Novinky

Kryštof prirpavili novinku Jevište. Vo februári idú na t-music tour

krystof_promoKapela Kryštof  (rozhovor z leta)pripravila na január 2010 vydanie svojho nového albumu Jeviště. Album vyjde pod labelom EMI Music. 15 rokov svojej existencie oslaví skupina Kryštof nielen týmto počinom. Už 14 dní pred vydaním lisovaného albumu vyjde Jeviště exkluzívne v digitálnej podobe, a to v spolupráci so spoločnosťou T-Mobile. Digitálne album si budú môcť fanúšikovia zakúpiť v predstihu na hudobnom portále www.t-music.cz

Prvý mesiac po vydaní albumu bude digitálne verzia albumu Jeviště pre zákazníkov T-mobile za skvelú cenu 99,-Kč (zákazníci ostatných operátorov zaplatia 149 Kč).

Vo februári nasledujúceho roku vyjde t-music s kapelou Kryštof na t-music Kryštof tour, v rámci ktorého navštívi skupina 3 veľké mestá. Turné zaháji 19.februára 2010 v pražskej Tesla Aréne, potom sa 23. februára presunie na Výstaviště v Brně. Posledným miesom koncertov bude 26.februára ČEZ Arénav Ostrave. Ako predkapelu si Kryštof vybrali Xindl X. Na každom spomínanom koncerte prebehne krst albumu Jeviště.

Richard Krajčo o svojej novej doske povedal: Natáčíme naši dosud nejlepší desku. Moderní zvuk, rockově taneční pecky, přesahy žánrů a hravost, tak bych asi album charakterizoval. S turné bychom chtěli navázat na halovou šňůru Rubikon tour. Mělo by jít o velkou oslavu našich narozenin a zároveň představení našeho „Jeviště“. Během chystaných koncertů se budeme snažit být co nejvíce propojeni s diváky. Prostor, ve kterém se na turné budeme pohybovat, se snad nejlépe dá přirovnat k divadelní točně.“

Ďalšie podrobnosti o turné a novej doske budú zverejnené v blízkej dobe. Každopádne je už teraz isté, že skupina Kryštof pripravila pre svojich priaznivcov veľkolepú show. Pätnásťročné výročie existencie fenoménu Kryštof si to určite zaslúži.

Predpredaj vstupeniek na koncerty začne 1 decembra 2009. Spoločnosť T-Mobile ponúka fanúšikom vstupenky za zvýhodnenú cenu. Zákazníci T-Mobile majú jedinečnú príležitosť zakúpiť si vstupenky bez čakania a front vo forme lístku v mobile a navyše o 50 Kč lacnejšie než v klasickom predpredaji. Objednať si ich môžete na www.t-music.cz/krystof. Zákazník následne obdrží lístok priamo do svojho mobilu.

Bežný predpredaj bude v sietu Ticketstream a Ticketportal.

redakciu informoval Libor Lisy z EMI Music

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky