NovinkyKam na koncert?

Kristína štartuje sériu koncertov po Slovensku

KOŠICE (25.03.2013) Speváčka Kristína vydala v minulom roku svoj tretí album Na slnečnej strane sveta a po úspešnom Horehronie Tour 2012 v českých mestách pripravila štyri špeciálne koncerty aj pre svojich slovenských fanúšikov. V košickej Historickej radnici zaspieva 2. apríla, v Michalovciach sa predstaví 18. apríla, v Humennom sa môžu na držiteľku ocenenia Rádio Slávik a Hit roka 2010 v ankete Slávik tešiť 10. mája a 24. mája vystúpi v Novom Meste nad Váhom. „Keďže v poslednej dobe koncertujem prevažne v Česku, tak som sa rozhodla, že spolu s mojou kapelou a  tímom zorganizujeme štyri vlastné koncerty v jari aj na Slovensku. Nebudem hovoriť o tom, že ideme na miniturné, skôr je to moje poďakovanie všetkým fanúšikom, ktorí počúvajú moje piesne a aj takto sa im chcem poďakovať za podporu,“ zdôraznila Kristína.

Prvé dva koncerty sa budú niesť v gala atmosfére a májové vystúpenia absolvuje Kristína v kluboch. Speváčka, ktorá si srdcia fanúšikov získala jemným a precíteným prejavom, zaspieva všetky svoje najväčšie hity. „Počas koncertu zaspievam najznámejšie skladby a niektoré z nich budú dokonca v úplne novej úprave a v novom šate. Koncert bude hudobne pestrý, energický a bude postavený na emóciách, ktoré vychádzajú z  mojich piesní,“ dodala s úsmevom Kristína.

Termíny Kristíniných koncertov: 2. 4. Košice (Historická radnica), 18. 4. Michalovce (Sala MsKS), 10. 5. Humenné (Nostalgia Music Pub), 24. 5. Nové Mesto nad Váhom (Blue Note Jazz Club). Viac informácii sa dozviete na www.kristinamusic.sk.

Play list: 1. Kým Ťa mám, 2. Pri oltári, 3. Vráť mi tie hviezdy 08, 4. V sieti  ťa mám, 5. Stonka, 6. Somebody to used know, 7. Tajná Láska, 8.Odpúšťam, 9. Kde si ťa predstavím, 10. Jabĺčko, 11. Tancuješ mi v srdci, 12. Tak si pustím svoj song, 13. Raz sa nám rozídu vlaky, 14. Ešte Váham, 15. Horehronie, 16. Viem lebo viem.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky