Novinky

Video: Korn stavili na dubstep

Skupina Korn prehlásila, že vydá nový štúdiový album s názvom „The Path of Totality“.Album vyjde 5. decembra a je potvrdené, že bude obsahovať piesne od producentov dubstepu. Svetoznámy dubstepový producent Skrillex zohral mimoriadnu úlohu pri nahrávaní desiateho štúdiového albumu nu-metalistov.

Táto nu-metalová skupina už vydala jeden singel s názvom „Get Up“, z albumu, ktorého producentom bol Skrillex a taktiež prezradili aj to, že na albume spolupracovali s producentmi ako sú Excision, Datsik, Noisia, Kill The Noise and 12th Planet.
Zatiaľ ešte nie sú potvrdené skladby, ktoré sa na albume objavia, ale piesne, ktoré sa na ňom rozhodne budú nachádzať sú „Narcissistic Cannibal“, „Burn The Obedient“, „Illuminati“, „Kill Mercy Within“ a „Chaos Lives In Everything“.
V lete tohto roku kapela potvrdila NME, že pracovali na dlho-hrajúcom dubstepovom albume, a basgitarista Fieldy tiež prezradil, že spevák Jonathan Davis ich presvedčil, aby do toho kapela šla.

Fieldy povedal:„Jonathanovi sa to páčilo (Dubstep) a vtiahol nás do toho. Cítime, že je dôležité byť aktuálny a udržať sa na vrchole toho, čo sa práve okolo nás deje.“ Spevák kapely Korn Jonathan Davis odhalil aj informáciu o tom, že album bol inšpirovaný zatmením Slnka. O názve albumu povedal: „Názov „Path Of Totality“ poukazuje na skutočnosť, že k tomu, aby sme videli úplné zatmenie slnka musíme byť v správnom čase na správnom mieste. A takto vznikol album. Myslím si, že všetci producenti to cítia rovnako. Nie som si istý, či sa to ešte niekedy nezopakuje.“

text: Katarína Fabianová
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky