NovinkyKam na koncert?

Katy Perry oslávila Halloween ako sa patrí!

Katy Perry, ktorá už o pár dní štartuje austrálsku časť svojho Prismatic world tour, v rámci ktorého vystúpi 27. februára 2015 aj v Bratislave http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava, si minulý týždeň odskočila vyzabávať sa na Halloween party.

Mnohé ženské celebrity si hľadajú výhovorky, ako sa na Halloween party obliecť do kostýmu, ktorý ich nezosmiešni a stále budú vyzerať sexy. To však neplatí pre Katy Perry.

Vo štvrtok večer na halloweensku party organizovanú kamarátkou a herečkou Kate Hudson prišla megahviezda Katy Perry oblečená ako obrovská syrová chrumka. A ako je zrejmé, bola v sýto oranžovom kostýme neprehliadnuteľná. Svoj kostým Katy dotiahla do absolútnej dokonalosti, keď si ako kabelku zvolila vrecko syrových chrumiek zn. Cheetos, vylepšené látkovými šnúrkami.

Vstupenky na bratislavský koncert Katy Perry tu: http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava/buy

Foto a video:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2815372/Katy-Perry-skips-standard-sexy-Halloween-costume-dressing-giant-cheese-puff-Kate-Hudson-s-bash.html

zdroj: xl.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky