NovinkyKam na koncert?

KATKA KNECHTOVÁ V OKTÓBRI PRVÝKRÁT NA SAMOSTATNOM KONCERTNOM TURNÉ !

Katka Knechtová liveRovnú desiatku miest Slovenska navštívi na svojom prvom samostatnom koncertnom turné a prvom klubovom turné zároveň speváčka Katarína Knechtová. Po lete plnom festivalových vystúpení, kde predstavila svoju novú kapelu otestuje svoj prvý sólový album aj na rovnomennom jesennom turné ZODIAK TOUR 2009.

Tour nazvaná po jej prvom sóloalbume štartuje 15.októbra v Žiline, nasledujú kluby od Bratislavy až po Humenné. Šnúru ukončí Katka koncertom v rodnom Prešove až 3.novembra, ale už teraz sa veľmi teší na intímnejší kontakt so svojimi fanúšikmi: „Koncept koncertu bude trošku neštandardný – nechcem ale zachádzať do podrobností… Chcem vytvoriť emotívnu atmosféru, ale zároveň chcem, aby sa ľudia bavili, skrátka, aby to bolo pestré. Verím, že to bude veľký zážitok…“ pozýva na turné dvojnásobná držiteľka cien OTO a AUREL a trojnásobný strieborný slovenský „Slávik“ z rokov 2006, 2007 a 2008.

K pozvánke pribaľuje aj nový v poradí už tretí singel zo svojho sólového debutu. Už poznáme Katku Knechtovú „Vo svetle žiariacich hviezd“, „V tichu“ a najnovšie ju máme možnosť počuť a vidieť „V krajine zázrakov“… Výber svojho nového singla berie naozaj zodpovedne, dokonca ho oproti albumovej verzii z konca minulého roka nanovo nahrala a naspievala spolu s Detským speváckym zborom, ktorý zložila z talentovaných detí svojich známych a priateľov z Prešova. Najnovšia skladba zo spomínaného albumu má neľahkú úlohu – dosiahnuť minimálne na úspechy predchádzajúcich dvoch singlov… Podariť sa to má aj vďaka novému videoklipu, ktorý má premiéru už 10.septembra.

Na ZODIAK TOUR 2009 bude Katarínu Knechtovú sprevádzať jej novozložená doprovodná skupina, ktorú tvoria osvedčené muzikantské mená: Tomi Okres, Viktor Špak, Laco Kováč a Peter Lipa ml.

„Predskakovať“ jej bude mladá česká skupina so slovenským spevákom Popcorn Drama.

Vstupenky v predaji už dnes exkluzívne iba v sieti www.Eticketpro.sk

Katarína Knechtová

„ZODIAK TOUR 2009“

15.10. ŽILINA  „ DOM ODBOROV “

16.10. TRENČÍN  „ PIANO CLUB “

17.10. ČERVENÍK „ DOM KULTÚRY “

22.10. NITRA  „ NOVÁ PEKÁREŇ “

23.10. BRATISLAVA  „ DK DÚBRAVKA “

24.10. ŠAĽA  „ METROKLUB “

29.10. BAN. BYSTRICA  „ KLUB 77 “

30.10. HUMENNÉ  „ DOM KULTÚRY “

31.10. KOŠICE  „ SPOLOČENSKÝ PAVILÓN (Trieda SNP) “

3.11. PREŠOV  „ V – KLUB “

Text: Tlačová správa
Foto: Daniel Lipár

Ďalšie články s Katkou:

http://www.mojamuzika.sk/rozhovory/katka-knechtova-pj-harvey-sa-pacia-moje-skladby

http://www.mojamuzika.sk/rozhovory/katka-knechtova-vsetko-inak-vyzera-dostala-som-priestor-a-posuvam-sa-dalej

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky