Novinky

Katka Knechtová si na festivaly pripravila špeciálnu výbavu – gumáky a klobúk!

Speváčka Katka Knechtová sa nenudí! Po novom albume a videoklipe sa pripravuje na letnú festivalovú sezónu. Po minuloročných skúsenostiach s počasím si tentokrát zadovážila špeciálnu výbavu: gumáky a klobúk!

Katka Knechtová nedávno vydala album „Tajomstvá“, ktorý nahrala s podporou českej produkčnej spoločnosti B4P. Pod Katkin aktuálny hudobný počin sa podpísal bubeník a producent skupiny Depeche Mode Christian Eigner. Unikátna spolupráca skvelých hudobníkov priniesla výsledky, pieseň „Zmier svetlo s tmou“ sa stala najhranejšou skladbou v slovenských rádiách. Teraz si fanúšikovia budú môcť vypočuť skladby z nového albumu v živom prevedení na letných festivaloch.

„Je úžasné, že existujú festivaly. Je to príjemná zmena po dlhej zimnej sezóne, kedy sa hrávajú hlavne klubové koncerty. Festivaly majú svoju atmosféru a čaro. Hrá sa mi na nich veľmi dobre. Organizácia a úroveň je na overených akciách každý rok lepšia, organizátori sa snažia urobiť maximum pre ľudí aj pre kapely.“ Vysvetľuje Katka Knechtová.

Minulú festivalovú sezónu zažila rodáčka z Prešova najmä nepriaznivé počasie. Každý festival totiž znepríjemňoval návštevníkom aj kapelám dážď.

„Bolo to smutné a miestami až zúfalé. Tentokrát som nič nenechala na náhodu. Už mám nachystané gumáky a klobúk!  Teším sa na fanúšikov. Koncertný program sme upravili a vyšperkovali, a to nás veľmi nakoplo…“ S úsmevom dodáva Katka Knechtová.

Sympatická speváčka okrem nového albumu predviedla nový úžasný imidž. Dokonale si ho fanúšikovia môžu vychutnať vo videoklipe ku skladbe „Zmier svetlo s tmou“. Filmové dielko nakrútil režisér Standa Merhout, ktorý je tiež autorom aktuálnej série Katkiných fotografií k albumu Tajomstvá. Pri réžii klipu asistoval spolurežisér  Vilém Kabzan.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Lucia Poráčová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky