NovinkyKam na koncert?

Katarína Knechtová pridáva ďalšie koncerty s Cigánskymi Diablami!

Spoločné turné Kataríny Knechtovej a Cigánskych Diablov zožalo obrovský úspech! Jesenná séria koncertov sa do posledného miesta vypredala a pre veľký záujem bude netradičná fúzia dvoch hudobných žánrov pokračovať aj v novom roku! 12-členné hudobné zoskupenie Katarína Knechtová & Cigánski Diabli sa s originálnou hudobnou šou predstaví v ďalších ôsmich slovenských mestách. Šarmantná speváčka je z reakcií fanúšikov nadšená, začiatkom roka pre nich chystá nový album!

Veľkolepé a energické turné Kataríny Knechtovej a Cigánskych Diablov sa skončilo obrovským úspechom a vypredanými koncertami! Speváčka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová sa z reakcií fanúšikov veľmi teší a spoločne so  svetoznámym hudobným zoskupením Cigánski Diabli bude pokračovať ďalšou sériou koncertov začiatkom roku 2015. Na unikátny hudobný zážitok sa môže tešiť ďalších osem miest Slovenska aj Českej republiky!

„Som veľmi prekvapená, že ohlasy na naše spojenie boli tak pozitívne. Priznám sa, že som vôbec nevedela, čo mám očakávať, pretože to bolo predsa len „iné“ publikum. Vzhľadom na úspech a na to, že sa nás ľudia pýtajú, sme sa rozhodli, že budeme pokračovať. Ďalšie mestá by ešte mali pribudnúť a v apríli sa s turné presúvame do Čiech.Teší sa Katka Knechtová.

IMG_2885Výnimočné spojenie popu a dynamickej gypsy hudby zažilo Slovensko od Bratislavy až po Humenné! Fanúšikovia Katky Knechtovej si v originálnom prevedení užili hity ako „Za Tebou“, „Spomaľ“, „Muoj Bože“, „Naveky“, „Zmier svetlo s tmou“ či „Hlava vinná, telo nevinné“. Na 14-tich koncertoch v rámci Slovenska zaznel aj duet so Silviou Šarközi a  bravúrne cimbalové majstrovstvo Ernesta Šarköziho.

„Zistila som, že mám veľa verných fanúšikov aj v inej vekovej kategórii ako som si myslela. To je úžasné. Boli to výborné koncerty, sme úžasná partia a ľudia odchádzali nadšení. Čo viac si priať? Ľudia na koncertoch spievali a smiali sa. Pre ľudí to bol veľmi pestrofarebný a energický koncert a ja som sa mohla ukázať ako speváčka, ktorá dokáže spievať aj iné žánre, čo ma nesmierne baví.“ Doplnila s radosťou Katka Knechtová.

IMG_2860Katarína Knechtová mala rušnú jeseň. V septembri predstavila novinku „Naveky“, na ktorej spolupracovala s Christianom Eignerom z kultovej skupiny Depeche Mode. Následne odštartovala spolu so svetoznámym orchestrom turné Knechtová & Cigánski Diabli Tour 2014. Tvorivá a akčná speváčka sa už nevie dočkať relaxu počas sviatkov.

„Veľmi sa teším na Vianoce a pokoj v kruhu rodiny a priateľov. Po Vianociach budem opäť pracovať na novom albume a komponovať. Teším sa z úspechu piesne „Naveky“, ktorá je naďalej druhou najhranejšou piesňou v našom éteri.“ Hovorí Katarína Knechtová.

Nenechajte si ujsť výnimočné spojenie popu a dynamickej gypsy hudby, ktoré je zárukou nevšedného a unikátneho hudobného zážitku. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal a v pokladniach miestnych kultúrnych domoch a divadlách.

Katarína Knechtová & Cigánski Diabli Tour 2015
4.2. Prievidza
22.2. Čadca
24.2. Liptovský Mikuláš
25.2. Prešov
27.2. Považská Bystrica
28.2. Michalovce
7.4. Levice
11.4. Sereď

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Jaro Valko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky