NovinkyKam na koncert?

Kapela Fuera Fondo štartuje „KRIČ S NAMI TOUR“!

Kapela Fuera Fondo štartuje „KRIČ S NAMI TOUR“ energiou nabitým koncertom v Ružomberku! Skupina hudobníkov prinesie pozitívnu atmosféru a skvelú náladu celkovo do 10-tich miest Slovenskej a Českej republiky. Fanúšikovia veselej tvorby Fuera Fondo môžu spoločne s kapelou na turné osláviť ich ôsme narodeniny. Partia hudobníkov si pre publikum pripravila aj hudobnú súťaž, originálne darčeky a afterpárty. Príďte sa vyblázniť na „KRIČ S NAMI TOUR“!

Kapela Fuera Fondo, inšpirovaná SKA štýlom dnes „rozkričí“ fanúšikov v Ružomberku. Energiou nabitým koncertom odštartuje „KRIČ S NAMI TOUR“ a začne tak oslavu ôsmich narodenín skvelej hudobníckej partie. Fuera Fondo sa už tešia, ako publiku zahrajú skladby „Kapela“ „Kráčajúc svetom“, „Podarí“, „You´re wondering now“ a mnoho ďalších!

Tešíme sa na to, že budeme celá kapela pokope, na to, že sa dostaneme do miest, kde sme ešte nehrali, alebo kde sme dlho neboli, na samotné koncerty aj afterparty po koncertoch. Sme veľmi radi, že zahájime klubovú sezónu naším vlastným turné, keďže sme leto strávili na open air festivaloch. V klube to má iné čaro ako na festivaloch.“ Teší sa Tomáš Majerník, spevák a klávesista kapely Fuera Fondo.

Názov „KRIČ S NAMI TOUR“ vnikol z frázy pesničky Fuera Fondo „Strela z dela“, v ktorej kapela spieva „ak si to zažil, krič s nami hej“. Navyše toto spojenie zapadá do koncepcie šou, na ktorej si kapela počas koncertov zakladá. Ich prioritou je komunikácia a interakcia s divákmi. Hudobný zážitok prinesú chalani z Fuera Fondo aj do svojich obľúbených miest, ku ktorým ich viažu pekné spomienky.

 „V Ružomberku sme už odohrali koncert v rámci turné s Horkýže Slíže a bol to asi najlepší koncert tejto šnúry, dúfame, že sa to zopakuje. Osobitne sa tešíme do Nitry, kam chodil na vysokú školu náš bubeník Dodis a tiež do Trnavy, kde študoval klávesista a spevák Tomáš. Vždy tu boli super koncerty a ľudia sa radi bavili. No a samozrejme veľkú „žúrku“ spravíme aj v Novom Meste nad Váhom, pretože doma je doma.“ Smeje sa Marek Pažitný, basgitarista z Fuera Fondo.

foto - Lubom+şr G+íbri+í 4Fuera Fondo odohrá na „KRIČ S NAMI TOUR“ prierez 8-ročnej tvorby, ktorý doplní o coververzie niekoľkých hitov. Energickí muzikanti potešia fanúšikov aj ich najobľúbenejšou skladbou „Kapela“, ku ktorej nedávno predstavili videoklip. Milovníci veselej a živelnej hudby sa na „KRIČ S NAMI TOUR“ vybláznia aj v hudobnej súťaži, či na afterpárty.

Máme pre fanúšikov pripravenú súťaž, v ktorej z hľadiska vyberieme náhodného účastníka a ten zahrá spolu s nami jednu pieseň na nástroj, ktorý mu určíme. Pripravené sú aj rôzne darčeky. Myslím, že sa máme všetci na čo tešiť a budeme z toho prekvapení my aj publikum“. Prezradil Michal Šprtka, gitarista kapely Fuera Fondo.

Fuera Fondo potešia fanúšikov aj hudobnými hosťami, na koncerty si zavolali slovenskú kapelu Boom či českú reggae skupinu Reggay. Kapela Fuera Fondo zahrá v zložení: Jozef Sitár (Dodis) – bicie, Tomáš Majerník (Thadeash) – klávesy, hlavný spev, Marek Pažitný (Marčis, Brčo) – basgitara, vokály, Boris Majerník (Borisjevič) – trúbka, vokály, Daniel Šintál (Shino) – tenor saxofón, Michal Šprtka – gitara, Igor Kuzma – trombón, Juraj Čúzy – trombón. Vstupenky na  turné si môžete kúpiť priamo v klube, v ktorom sa koncert uskutoční. Bližšie informácie o „KRIČ S NAMI TOUR“ a kapele Fuera Fondo nájdete na www.fuerafondo.com a http://www.facebook.com/fuerafondo .

KRIČ S NAMI KLUB TOUR 2014

10.10. Ružomberok – Panoptikum

11.10. Martin – Kocka

15.10. Nitra – Pečiatkáreň

17.10. Nové Mesto nad Váhom – Klub za rampami

18.10. Trnava – Garage music bar

24.10. Zlín (CZ) – Bamboo klub

25.10. Brezno – Bombura

14.11. Boskovice (CZ) – klub Sklepy

21.11. Zohor – Adams bar

22.11. Púchov – Queens pub

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky