Novinky

Iné Kafe pokrstia nový album na palube lietadla Boeing 737!

Tak to bude Iné Kafe!!! Skupina s týmto názvom pripravila absolútnu bombu! Svoj nový album pokrstí v oblakoch a to vo výške 6 400 metrov nad morom! Historicky po prvý krát na Slovensku tak cédečko uvedú do života na palube lietadla. Boeing 737–300 bude pilotovať sám frontman skupiny Vratko Rohoň!

Krst na palube lietadla nemá na Slovensku obdoby! Spolu s Iné Kafe sa na palubu zmestí limitovaný počet fanúšikov, ktorým sa pošťastí zabezpečiť si palubnú vstupenku na stránke kapely. Lietadlo slovenskej charterovej leteckej spoločnosti Air Explore, v ktorej je Vratko zamestnaný ako pilot, má kapacitu 144 cestujúcich a vzletovú  hmotnosť 62.800 kilogramov. Štartovať bude z letiska M. R. Štefánika v Bratislave a poletí na trase Bratislava – Nitra –  Sliač – Poprad – Sliač – Nitra – Bratislava. Nový album Iné Kafe „Právo na šťastie“ sa pokrstí priamo nad Vysokými Tatrami.

„Veľa fanúšikov mi písalo, že by sa chceli so mnou odviezť v lietadle, prípadne si urobiť fotku. Mnohí z nich ešte nikdy neleteli. Je jasné, že časom k tomu muselo prísť. S chalanmi z kapely sme si k tomu sadli, dohodli sa, prenajali sme si Boeing na ktorom lietam a ideme na to!  Sny sú od toho, aby sa plnili!“ hovorí s úsmevom šéf skupiny Vratko Rohoň.

Album Právo na šťastie bude prvou dlhohrajúcou štúdiovou nahrávkou Iné Kafe po ôsmych rokoch od vydania zatiaľ posledného albumu Bez udania dôvodu v roku 2003. Vratko Rohoň to komentuje:

„Máme pocit, že prišiel na to čas. Za posledných 5 rokov sa okolo kapely udialo množstvo dramatických momentov. Tie logicky vyústili v to, že teraz, na sklonku roku 2011 vychádza nový album.“

Nový album pokrstia Iné Kafe už 24. Novembra 2011 na palube Boeingu 737. Zažiť famózny a jedinečný let môžu aj fanúšikovia. Celkový počet 144 sedadiel chalani rozdelili spravodlivo: polovica miest novinári a polovica miest fanúšikovia kapely. Letenky práve pre nich, sa dajú kúpiť na stránke kapely. Ale najlepšie hneď, pretože za prvých 12 hodín predaja sa minula vyše polovica lístkov!

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky