NovinkyKam na koncert?

IMT SMILE vystúpia na Salamandrových dňoch

Na každoročnej slávnosti baníkov v Banskej Štiavnici tento rok vystúpi aj jedna z našich najlepších a naznámejších kapiel IMT Smile.

12. septembra o 18:00 hod. sa muzikanti zoskupení okolo lídra a speváka Ivana Táslera predstavia fanúšikom na štiavnickom amfiteátri. Návštevníkom najkrajšieho slovenského baníckeho mesta zahrajú v zostave Ivan Tásler – spev, gitara, Miro Tásler – klávesy, Lukáš Kolja Kolivoška – basa, Dano Šoltis – bicie, Tomáš Slávik – gitara a Mário Gapa Garbera – saxofón. Na pódiu zaznejú najväčšie hity IMT Smile ako Opri sa o mňa, Viac, ale aj novinka Cesty II. triedy, ktorá je v súčasnosti jednou z najhranejších skladieb v slovenských rádiách.

Na toto vystúpenie sa celá kapela nesmierne teší, špeciálne Ivan Tásler: “Banskú Štiavnicu mám rád, je to krásne mesto a právom je zapísané v UNESCO. Verím, že atmosféru Salamandrových dní, mesta i nášho koncertu si príde vychutnať čo najviac ľudí. Štiavničania, ale aj fanúšikovia z celého Slovenska. Veď je to skvelý tip na výlet, či už s rodinou, alebo aj vo dvojici,” dodáva Ivan s úsmevom.

10271304_767158026650161_3985977436240647178_oVstupenky na koncert sú dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal, ako aj v Informačnom centre Banská Štiavnica za 20 € (v deň koncertu na mieste konania za 25 €). Úlohy predskokana sa zhostí mladá kapela Easy Peasy.

Text: IMT Smile

Foto: Lenka Imrichová, Martin Trenkler

Video Cesty II. Triedy : režisér Miro Remo

Zdroj: IMT Smile

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky