Novinky

IMT Smile vypredali Prahu, Bratislavu a Banskú Bystricu

IMT Smile ešte ani nie sú v polovici svojho turné k novej doske 2010: Odysea Dva a už vypredali tretí koncert. Po pražskom Hard Rock Café a bratislavskom PKO sa tak tretím vypredaným priestorom stala Banská Bystrica, kde sa kapela predstaví s novou show už dnes večer. Hosťom na dnešnom koncerte je skupina Žena z lesoparku, ktorá dlhý čas absentovala na koncertných pódiách. Obe kapely hrajú odlišnú hudbu, no energia, ktorú skrývajú ich pesničky nenechá chladným žiadneho z fanúšikov.

„Teším sa, že si zahráme na veľkých pódiách a okrem toho je to zaujímavý paradox, keďže nám pred rokmi predskakovali práve IMT Smile. Hrajú síce niečo iné, ale tá energia, ktorá vzniká je úžasná. Bude veľmi zaujímavé sledovať ako sa to celé vyvinie,“ prezradil v nedávnom rozhovore Šarkan, líder Ženy z lesoparku.

Banskobystrický koncert v rámci turné IMT Smile 2010: Odysea Dva Tour začína o siedmej hodine večer v Kultúrnom dome. Skupina IMT Smile sa po dnešnej show predstaví v piatok doma v Prešove, v sobotu 24. apríla v Spišskej Novej Vsi, 29.4. v Nových Zámkoch a napokon 30. apríla v Bratislave. Lístky sú v predpredaji za 6 eur v sieti Ticketportal.

Redakciu za I.M.T. Smile informoval Edo Kopček

Foto: Martin Trenkler

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky