Novinky

IMT Smile pilujú nový koncertný program

Koncertné turné IMT Smile na podporu novinky 2010: Odysea Dva sa nezadržiteľne blíži. V rámci šnúry sa kapela zastaví v siedmych slovenských mestách.  Celý tento týždeň nacvičujú muzikanti pod vedením Ivana Táslera aktuálny program. Popri osvedčených peckách si fanúšikovia vypočujú v živej verzii aj pesničky z novej dosky.

V týchto dňoch obliekajú muzikanti z IMT Smile vo svojom štúdiu do živého šatu aktuálny singel Bozk ako aj otvárak Čo bude, v ktorom si na albume zaspieval spolu s Ivanom Táslerom slovenský jazz man par excelance Peter Lipa. Či sa tento hosť objaví aj na niektorom z koncertov, kapela neprezradila. „Okrem týchto dvoch nových pesničiek sa v programe objavia aj ďalšie skladby z nového albumu. Príďte si ich vychutnať na živo,“ pozýva líder IMT Smile.

V apríli sa kapela predstaví v siedmych veľkých halách. Prvý koncert je naplánovaný na 13.apríla v Nitre. Skupina sa  následne predstaví v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici, Prešove, Spišskej Novej Vsi, Nových Zámkoch a napokon 30. apríla v Bratislave. Lístky sú v predpredaji za 6 eur v sieti Ticketportal.

Prehľad slovenskej časti IMT Smile 2010: Odysea Dva Tour:
13. 4. 2010 – Nitra – Športová hala
17. 4. 2010 – Liptovský Mikuláš – Liptov Aréna
21. 4. 2010 – Banská Bystrica – Dom kultúry
23. 4. 2010 – Prešov – Mestská hala
24. 4. 2010 – Spišská Nová Ves – Športová hala
29. 4. 2010 – Nové Zámky – hala Milénium
30. 4. 2010 – Bratislava – Park kultúry a oddychu

text: Edo Kopček
foto: archív kapely

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky