Novinky

IMT Smile a Ben Cristovao predstavujú spoločný singel Miesto

Skupina IMT Smile už dlhšie avizovala na rok 2021 nový album. Jeho predzvesťou je nová skladba Miesto, ktorú spolu s Ivanom naspieval Ben Cristovao. Nápad osloviť Bena prišiel naozaj spontánne. 

„Hneď od začiatku som vedel, že to bude fungovať, a že to takto má byť,“ hovorí o spolupráci Ivan Tásler. S Benom  sme sa prvýkrát videli asi pred dvomi rokmi na jednom festivale v Čechách, kde nás prišiel  pozdraviť do šatne. Už vtedy som mal z toho krátkeho stretnutia veľmi dobrý pocit a napadlo mi že by raz mohlo dôjsť k nejakému hudobnému spojeniu.“

 „Cítil jsem určitě zodpovědnost, byla to pro mě velká výzva. Věděl jsem, že mi kluci z IMT Smile věří, a i proto jsem si říkal, to dáš. Dej tomu songu co nejvíc! Už z té klavírní verze, kterou mi poslal Ivan, bylo jasné, že výsledek bude obrovský,“ hovorí o spoločnej skladbe Miesto Ben Cristovao.

Skupina IMT Smile ponúka skladbu MIESTO ako novinku zo svojho nového albumu, ktorý vychádza už v druhej polovici mája tohto roka. „Som naozaj veľmi rád, že sme tento čas dokázali využiť a zužitkovať ho ohľadom emócií a nápadov. Album ešte síce nevyšiel, ale už teraz viem, že nám pomohol a dodal energiu aj ako kapele. Verím, že sa ľudom bude páčiť.“ 

Skupina IMT Smile a Ben Cristovao natočili ku skladbe aj spoločný videoklip. Réžie sa ujal Robo Bošeľa. „S Ivanom sme sa zhodli, že energia, ktorá je medzi kapelou a Benom, je jedinečná a treba ju pretransformovať aj na obraz. Klip sme spravili priamo v skúšobni IMT Smile a obohatili sme to o zábery zo štúdia z nahrávania skladby,“ dopĺňa režisér Róbert Bošeľa.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky