NovinkyKam na koncert?

IAMX sa vráti do Bratislavy

BRATISLAVA – Miláčik nášho publika – excentrický Chris Corner – sa s projektom IAMX opäť vracia na Slovensko! Svoju novú šou s označením „full-on aural and visual attack“ predstaví bratislavskému publiku v nedeľu 14. apríla v klube MMC na Karpatskej ulici. Vstupenky už čoskoro dostupné v sieti Ticketportal.

Berlínsky IAMX prináša plnohodnotný audio-vizuálny útok, ktorý nesmrteľnou kultovosťou vyráža dych a ako lačná šelma čaká na každý, aj najdrobnejší pohyb. Po troch mimoriadne úspešných albumoch a niekoľkých svetových turné s kapelou Sneaker Pimps, kde pôsobil ako zakladajúci člen, spevák, skladateľ i producent, dáva Chris priestor svojmu projektu IAMX. Od počiatkov jasne demonštruje svoju snahu o nezávislosť na komerčnom priemysle. Vydáva nekompromisné nahrávky s dôrazom na vytvorenie pevného puta medzi hudbou a fanúšikmi. Podarilo sa mu vytvoriť neustále rastúce hnutie s posolstvom šíriacim sa hlavne ústnym podaním a na online sieťach. Od vzniku v roku 2004 vydal IAMX štyri albumy, ktoré križujú celé spektrum hudobných žánrov: od electro cez dance, experimental burlesque až po „stripped-down pulsating ballads without losing its very-human soul“. Koncerty projektu IAMX po celej Európe bývajú beznádejne vypredané. Práve živé vystúpenia sú, ako vraví sám Chris, ozdobou projektu. Neuveriteľné kostýmy, vizuálne projekcie vytvorené samotným Chrisom Cornerom, výbušnosť a vášeň… kapela dáva do koncertu všetko! Očakávaný, v poradí piaty štúdiový album The Unified Field sa na trhu objaví začiatkom roku 2013.

Vstupenky:

Do konca roka 2012 získa návštevník vstupenku za 19€, po Novom roku bude cena lístka 24 € a priamo na mieste 30 €. V predaji budú aj VIP balíčky za 35 €. Najnáročnejší hudobní fanúšikovia tak môžu získať miesto na samostatnom uzavretom balkóne s výborným výhľadom priamo na pódium. Nechýba VIP bar s obsluhou, exkluzívne sedenie pri stolíkoch, občerstvenie (slané tyčinky, zemiakové lupienky, oriešky), súkromný fajčiarsky salónik, VIP toalety.

Facebook event:

https://www.facebook.com/events/196917470433178/?fref=ts

Viac info:

http://www.facebook.com/IAMXOFFICIAL

http://www.youtube.com/iamx

http://www.iamx.eu

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky