NovinkyKam na koncert?

Hlavolam od Chinaski – ďalšia novinková skladba k narodeninám!

Čoskoro pôjdeme do finále! Kto si ešte nestihol kúpiť vstupenku na narodeninový koncert Chinaski do pražskej O2 arény a chce byť pri tom, nech tak urobí čo najskôr! Zostávajú posledné desiatky vstupeniek.

Aby čakanie na 6. február ubiehalo rýchlejšie, prichádzajú Chinaski so zbrusu novou piesňou nazvanú Hlavolam. U jej vzniku v štúdiu Sono stál anglický producent Greg Haver (Manic Street Preachers, Mel C, Bullet For My Valentine), neskôr v Británii zmiešal Clint Murphy a finálny mastering prebehol v slávnom štúdiu Sterling v New Yorku.

Nájdete ju na ich poslednom CD Best Of 20 let v síti (po niekoľkých mesiacoch jedno z najžiadanejších albumov na trhu) a kapela k nej kúpila rovno aj videoklip v réžii Jaroslava Kašíka. Natáčal sa v Londýne, Brightone a v Prahe sa k Chinaski pridala aj Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Vidieť ho môžete tu:

„Boli sme príjemne prekvapení, ako Taťána výborne zvládla svoju hereckú úlohu v klipe,“ dodáva kapelník Chinaski František Táborský.

Vstupenky na Špeciálny narodeninový koncert Chinaski 20 rokov v sieti v pražskej O2 aréne, ktorý sa bude konať vo štvrtok 6. februára, sú k dostatiu v predpredaji prostredníctvom www.sazkaticket.cz, http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.aspx?docid=19114594 (je možná aj predchádzajúca rezervácia) a zároveň aj v kamenných obchodoch a stánkoch s terminálmi SAZKA Stávková kancelária, a.s.

Viac informácií nájdete na:

www.chinaski.cz, https://www.facebook.com/chinaskipage a www.umusic.cz .

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky