Novinky

Hex dnes čaká televízna premiéra skladby Ty a ja

Skupina Hex sa už dnes objaví ako hosť na odovzdávaní cien Radio Head Radia_FM. Jej tohtoročné aktivity budú pokračovať výrobou dvoch klipov.

Len pred niekoľkými týždňami sa na trhu objavil nový album skupiny Hex nazvaný Ty a ja, prvým singlom z neho sa stala titulná skladba. K nej dokonca už začiatkom marca vznikne klip pod dohľadom režiséra Jozef Koháryho. „Som zvedavý, čo na nás vymyslí. Zatiaľ vieme len to, že nakrúcať chce v štúdiu,“ zhodnotil prípravy nakrúcania basgitarista Yxo.

Už v apríli plánujú páni z Hexu vyrobiť video aj k unikátnemu duetu Prepadlisko Jankou Kirschner.  Keďže Jana bude krátko po pôrode, klip vznikne bez nej a pravdepodobne v ňom nebudú účinkovať ani členovia skupiny Hex. „Pripravili sme však pre fanúšikov ďalšiu novinku. Už v tomto období vznikajú remixy našich skladieb z albumu Ty a ja, spolu ich bude minimálne desať,“ dodáva Yxo. Remixový album si už čoskoro budú môcť priaznivci skupiny Hex kúpiť spolu s jej aktuálnym CD-čkom Ty a ja.

Už dnes však čaká Hex premiéra novej pódiovej zostavy, keď sa ku klasickej štvorici Ďuďo, Fefe, Yxo a Tybyke pridá aj gitarista Hoťo a klávesák Andreas. Na odovzdávaní cien Radio Head Radia_FM, ktoré sa uskutoční v bratislavskom MMC klube, vystúpi skupina Hex ako hosť. Program môžete sledovať v priamom prenose aj na Dvojke STV .

Autor:Eva Bacigalová

Zdroj: manažment Hexu

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky