NovinkyKam na koncert?

Habera a TEAM vyrážajú po troch rokoch na turné

Ostatné turné Paľa Haberu a skupiny TEAM bolo absolútne vypredané, preto fanúšikovia s napätím očakávali ohlásenie ďalších koncertov. Dočkali sa a v máji štartuje turné po Českej republike a Slovensku. V domovskej krajine absolvuje skupina šesť koncertov, pričom prvých päť v júni a júli, koncert v Bratislave je naplánovaný na november 2019. 

Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších slovenských kapiel, TEAM s frontmanom Paľom Haberom, dáva prednosť menšiemu počtu koncertov, ktoré však zodpovedne pripravuje, a tak i tentoraz sa diváci dočkajú veľkej scény, poctivej a kvalitnej muziky či ostrovtipu speváka. Niekoľkomesačná príprava turné napovedá, že bude patriť medzi hudobné udalosti roka 2019. TEAM je už takmer štyri dekády na hudobnej scéne a za ten čas získal viacero hudobných ocenení a Zlatý Slávik je aj v rukách Paľa Haberu. Ten si na koncerty vždy pripravuje niečo špeciálne. Na ostatnom turné si všetkých odfotil na svoj profil na sociálnej sieti Instagram. „Sľubujem, že budem hrať tak, že sa z nás pos…te, dobre zabavíte,“ povedal na začiatku koncertov v roku 2016 a do bodky svoj sľub splnil.

„Ešteže sa veci, ktoré prežijeme, dajú zaznamenať! A toto chcem zažiť ešte raz,“ píše na svojom instagramovom konte Paľo Habera k záberom z ostatného turné. Kto teda v minulosti už zažil niektorý z ich koncertov vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu Paľa Haberu a skupiny TEAM. Show plnú energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov.

Slovenskú časť turné odštartuje 20. júna 2019 Prievidza a postupne sa Habera & TEAM tour 2019 predstaví v mestách Nitra, Poprad, Martin a Košice. Špeciálny termín dostala Bratislava, kde má turné zastávku 9. novembra 2019. „Mám rád ‚výlety‘ medzi divákov,“ hovorí P. Habera a tak sa dá očakávať, že podobné stretnutia s divákmi budú aj na najbližšom turné skupiny.

 

Vstupenky na HABERA & TEAM TOUR 2019 sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk.

 

HABERA & TEAM 2019 TOUR

 

20.06.2019    Prievidza, Zimný štadión

22.06.2019    Nitra, Amfiteáter

27.06.2019    Poprad, Zimný štadión

29.06.2019    Martin, Amfiko

04.07.2019    Košice, Amfiteáter

09.11.2019    Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu

 

Redakciu mojamuzika.sk informovala Andrea Čurná.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky