NovinkyKam na koncert?

Glam rocková legenda ADAM BOMB na Slovensku, predskokanom Janesession

Všetkým priateľom zdravej rockovej muziky dávame na známosť, že dňa 13. mája hlavné mesto našej krásnej krajiny opäť privíta glam rockovú legendu Adama Bomba s doprovodom jeho výborných muzikantov. Počas minulého roku jeho koncerty mali slušný ohlas a aj tento rok je pripravený vám ponúknuť to najlepšie zo seba.

ADAM BOMB pôvodne rodák zo Seattle v roku 1979 založil spolu s GEOFFOM TATEOM kapelu TYRANT, z ktorej sa neskôr stala prog metalová ikona QUEENSRYCHE. Po presídlení do L.A. nahral úspešný album In Your Face s heavy metalovou kapelou TKO a potom nahradil YNGWIE MALMSTEENA v kultových STEELER. Od roku 1982 sa popri spolupráci s KISS začal venovať aj sólo tvorbe. Za sebou má množstvo sólových albumov a hral napríklad ako gitarista u CHUCKA BERRYHO, JOHNY THUNDERSA a STEVE STEVENSA (ten na oplátku hral aj u Adama). Koncerty ADAMA BOMB sú zárukou divokej rock ´n´ rollovej show, zábavy, pyrotechniky a virtuóznych výkonov.

Sekundovať mu bude skvelá bratislavská glam rocková parta Janesession s výbornou Jane za mikrofónom. Dáma a páni vydali pred časom EP High Five, čo bol ich prvý pokus so slovenským jazykom a získali zaň výborné ohlasy. Tak ako vždy aj teraz sú pripravení predviesť výkon, hodný slovenskej legendy.

Podujatie sa bude konať v jednom z najkvalitnejších tamojších klubov, British Rock Stars a vstupne zaplatíte iba 8 eur.

http://www.facebook.com/events/139890512854473/

zdroj: Tomáš Kai

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky