Novinky

Fun rádio: Nalaďte sa na koncert KYLIE MINOGUE: Komerčná dvojka prichádza s novým sezónnym internetovým rádiom

Fun rádio dnes spustilo nové internetové Fun rádio KYLIE STREAM. Urobilo tak pri príležitosti koncertu austrálskej megahviezdy Kylie Minogue, ktorá bude v rámci jej európskeho turné KISS ME ONCE TOUR 2014 vystupovať 19. októbra v Bratislave.

Fun rádio, ako hrdý mediálny partner koncertu, ponúkne prostredníctvom nového internetového Fun rádia fanúšikom Kylie Minogue tie najväčšie hity z jej takmer tridsaťročnej kariéry.

Priaznivci Kylie sa tak už dva týždne pred veľkolepou šou môžu naladiť na koncert a počúvať 24 hodín denne tvorbu rodáčky z Melbourne. Internetové Fun rádio KYLIE STREAM je možné spustiť na jednotke medzi rádiovými webmi v sekcii streamov alebo v novej mobilnej aplikácii Fun rádia. KYLIE STREAM bude na rozdiel od ostatných internetových rádií, sezónny a bude k dispozícii do 19. októbra.

V súčasnosti Fun rádio prevádzkuje okrem live vysielania desať tematických internetových Fun rádií (Dance, Top 20, Novinky, Running, Rock, 80´- 90´roky, Hip hop, Love songs, CZ-SK, Pre deti), ktoré pravidelne dopĺňa sezónnymi internetovými rádiami. Napríklad v decembri pribúda veľmi obľúbené Fun rádio Vianoce s ako inak – vianočnými skladbami a Fun rádio Silvester s vtipmi alebo v lete Fun rádio Letné hity.

zdroj: Petra Lehká

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky