NovinkyKam na koncert?

Fanúšikovia PANTERY pozor! Do Bratislavy prichádza americká supergroup HELLYEAH (usa) a vystúpi 5.6. v klube Randal.

V piatok 5.6. usporiadala agentúra Obscure promotion v klube Randal v Bratislave večer pre všetkých fanúšikov kapiel PANTERA, NOTHINGFACE, MUDVAYNE. V klube totiž vystúpi supergroup členov všetkých vyššie menovaných kapiel HELLYEAH!

HELLYEAH sa dali dohromady okolo Vinnieho Paula z Pantery a Damageplan, ku ktorému sa pridal vokalista Mudvayne Chad Grey a gitarista Nothingface Tom Maxwell. Spoločne pod názvom HELLYEAH obchádzajú najväčšie svetové festivaly a koncertné turné a do Bratislavy privezú čerstvú dosku ‚Blood for Blood‘. Pre neznalé treba doplniť, že kapela hraje groove metal (známy z predchádzajúcej tvorby Vinnieho Paula v kapelách PANTERA a DAMAGEPLAN), pravdaže v novom zvukovom kabáte a doplnenou o komplexnosť Mudvayne a hrubozrnosť Nothingface. Inak povedané, jedná sa o texaský heavy metal, vychádzajúci z odkazu Pantery, ktorý je nabušený energiou a nápadmi. Muzika HELLYEAH je priamo stvorená ku koncertnému prevedeniu a veľké turné umocňuje „road trip“ drive a feeling, ktorý kapela má. Desať rokov po smrti Dimebaga Darella južanský metal stále žije!

Hellyeah PosterHELLYEAH doplní domáci support, ktorý bude oznámený na webe usporiadateľskej agentúry Obscure promotion a na facebooku. Akcia sa koná 5.6.2015 od 20:00 a info zoženiete ako tradične na webu obscure.cz a na facebooku tu: https://www.facebook.com/events/902007366487140/

Vstupenky zoženiete v elektronickej podobe tiež na webe http://obscure.cz.

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky