Novinky

EXKLUZÍVNE: Svetoznámi britskí producenti hľadajú nový boyband: Spevákov si vyberú v septembri v Čechách a na Slovensku!

Prichádza medzinárodná hudobná senzácia! Spevácky projekt, aký nemá v našich končinách obdobu! Dvojica celosvetovo uznávaných, renomovaných producentov hľadá nový boyband pre svetový trh. Jeho členov chce nájsť na Slovensku a v Čechách. Talenty si príde vybrať osobne.

Slovenské a české spevácke talenty by mali zbystriť pozornosť. Už v septembri totiž vypukne megaprojekt svetových rozmerov pod taktovkou zahraničných hudobných kapacít! Britskí hudobní TOP producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray hľadajú nový boyband pre svetový trh. Jeho členov sa rozhodli nájsť práve na Slovensku a v Čechách.

„V priebehu posledných 18tich mesiacov sme spolupracovali s Českou a Slovenskou republikou a za ten čas sme stretli niekoľko úžasne talentovaných ľudí. Sme nadšení a veľmi sa na tento projekt tešíme. Chceme objaviť skupinu, na ktorú budú obe vaše krajiny hrdé a ktorá bude zároveň schopná zmerať si sily s konkurenciou na veľkých pódiách,” vysvetľuje skladateľ Andrew Murray na margo toho, prečo pri hľadaní nových hviezd s kolegom smerujú práve k nám. „Po veľkom úspechu dvojice ruských dievčat známych ako TATU, ktoré sme produkovali, niet pochýb, že aj v ďalších častiach Európy je množstvo talentov, na ktoré svet ešte len čaká a potrebujú pomocnú ruku, ktorá ich podporí, aby dostali šancu byť vypočutí a videní v medzinárodnom meradle. Po našich služobných cestách do Českej republiky a na Slovensko, počas ktorých sme množstvo takýchto talentov stretli, som o tom presvedčený ešte viac. Takže sme tu, aby sme im pomohli tieto sny splniť,“ vysvetľuje producent Denis Ingoldsby, ktorého v našich končinách v minulosti upútali dva výnimočné talenty. Prvým z nich je úspešná dievčenská skupina 5Angels, ktorú spoluobjavil a už vyše roka s ňou spolupracuje vo Veľkej Británii a druhým slovenská skupina Lavagance na čele s frontmanom Marekom Rakovickým, ktorá v uplynulom roku zabodovala svojimi hitmi Gabriel a Princess Of The Light.

5Angels_Foto_Matt HolyoakBritský megaprojekt má i svojho českého producenta, ktorým je produkčná a filmová agentúra NEMOROS. Tá podporuje mladé talenty v Českej republike už niekoľko rokov. „Prívlastok Mega má pri tomto projekte skutočne svoje opodstatnenie. Neviem si predstaviť väčšiu podporu našich mladých talentov, než pracovať pod vedením takých svetových kapacít. Ponuka Denisa Ingoldsbyho na takú spoluprácu sa jednoducho neodmieta a som hrdý na to, že budeme pri tom,“vyjadril sa riaditeľ agentúry Nemoros.

Na Slovensku projekt zastrešuje hudobná PR agentúra SOUL FOR SHOW, ktorá sa už niekoľko rokov podieľa na úspechoch speváčky Celeste Buckingham, spolupracuje s Majkom Spiritom či skupinou Polemic a propaguje umelcov legendárneho českého vydavateľstva Supraphon na Slovensku.

Ako sa tvorcovia projektu vyjadrili, pripraviť sa môžu chlapci z Českej a Slovenskej republiky vo veku 15 – 20 rokov. Všetky potrebné detaily, miesta i termíny kastigov a podmienky prihlášok do boybandu oficiálne zverejnia už v priebehu budúceho týždňa. Vtedy zároveň spustia a zverejnia prihlasovací systém na kastingy.

zdroj: Adriána Čahojová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky