NovinkyKam na koncert?

Daniel Landa má nový videoklip, v ktorom zachytáva uskutočnené výzvy a pozýva na turné

Daniel Landa alias Žito zverejnil nový videoklip k pesničke ŠMOUHA , ktorý režíroval známy český režisér Filip Renč.

V klipe je zachytené všetko, čím v posledných rokoch Dan žije – automobilové preteky, potápanie sa so žralokmi, ale aj zábery zo zápasu v thajskom boxe, ktorý Dan absolvoval 12. Júna v Tipsport Aréne v Prahe proti Fínovi Riku Immonenovi.

Autorom hudby a textu Šmouha je tradične Daniel Landa, na gitaru hrá Tomáš Vartecký,

Na klávesy Karel Mařík, na basgitaru Jakub Antl a za bicími sedel Miloš Meier. O mix a mastering sa postaral Jan Zázvůrek. Sám Landa označil pieseň Šmouha za motivačný song, ktorý má každému pomôcť dosiahnuť svoje sny. Hudobne v nej celkom otvorene a priznane nadväzuje na jeden zo svojich najväčších hitov Touha.

„Celé je to jedno obrovské dobrodružstvo,“ okomentoval Landa svoj najnovší klip.

Pieseň Šmouha veľmi pomohla aj režisérovi klipu Filipovi Renčovi. V čase nakrúcania klipu ho zrazil náklaďák, ktorý mu na bicykli nedal prednosť. Nikto mu po nehode nepomohol, a tak sa musel napriek mnohým zraneniam dostať do nemocnice sám a až tam ho ošetrili.

„Dan má svoju filozofiu, ktorú chce šíriť ďalej, ktorá je pozitívna a pre ľudí do určitej miery motivačná. Danov zámer a snaha zmeniť sa k lepšiemu, využiť naplno svoj životný potenciál

a odovzdávať ľuďom pozitívnu energiu, sú mi veľmi sympatické. Dúfam, že to nie je naša posledná spolupráca,“ poznamenal ku klipu Filip Renč.

Videoklip zároveň pozýva všetkých fanúšikov na koncertný návrat Daniela Landu počas veľkolepého ŽITO TOUR 2014, ktoré sa začne na Slovensku 21. Novembra 2014 v Bratislave v Slovnaft Aréne (zimný štadión O. Nepelu).

Predaj vstupeniek :

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=60120

http://www.ticket-art.sk/koncerty/daniel-landa-zito-tour-2014-9994/

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/daniel-landa-zito-tour-2014-bratislava-slovnaft-arena-zimny-stadion-onepelu-693687/performance.html

www.nogup.sk

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky