NovinkyKam na koncert?

Elán je na roztrhanie. Koncerty si vyberá

Hudobná legenda, ktorá už dlho tróni na pomyselnej kráľovskej stoličke populárnej hudby na Slovensku, núdzu o ponuky nemá. Skupinu Elán a jej pesničky už niekoľko desaťročí milujú milióny fanúšikov na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Aj preto je po koncertoch Elánu veľký dopyt, no chlapci okolo frontmana Joža Ráža sa zodpovedne rozhodujú, ktoré ponuky prijať a ktoré nie.

Vzhľadom na úspešnosť a popularitu Elánu a jeho posledného turné v roku 2014 s programom Elán The Best of vol 2. v Prahe, Brne, Ostrave, Bratislave a v Košiciach, kam celkovo prišlo približne 45-tisíc fanúšikov, sa kapela rozhodla ísť aj do menších miest, aby uspokojila aj ich. „Sme na roztrhanie. Z Česka aj zo Slovenska sú na nás desiatky požiadaviek, ale my to musíme veľmi uvážlivo selektovať,“ povedal Jožo Ráž.

Elán2Jedným z miest, kde sa však s určitosťou Elán v roku 2015 predstaví, je Holíč, kde skupina odohrá koncert 20. júna pod holým nebom. Promotér koncertu si získal dôveru najmä organizovaním najväčšieho letného česko-slovenského hudobného festivalu Cibula Fest, ktorý patrí dlhodobo k slovenským top festivalom a koncert sa bude konať na tom istom mieste mesiac pred ním. Dôvodom, prečo sa manažment Elánu rozhodol kývnuť na ponuku odohrať koncert na česko- slovenskej hranici na letisku v Holíči, je aj jeho poloha. Tá totiž dáva veľkú možnosť na zmiešané publikum z oboch republík. „Je pre nás v súčasnosti nutné odohrať koncerty mimo miest ako Košice, Bratislava, Praha či Brno, aby sme sa priblížili aj k ostatným mestám v Česku a na Slovensku. Ponuku z Holíča sme sa rozhodli prijať, pretože výborne zapadá do konceptu produkcie manažmentu kapely. Elán miluje tak české, ako aj slovenské publikum a toto je možnosť mať na jednom koncerte fanúšikov z oboch krajín,“ povedal Vladimír Moško z manažmentu kapely. Momentálne sú ešte stále v predpredaji vstupenky za zvýhodnenú cenu 19 € v sieti Predpredaj.sk, ktorá platí len do konca februára.

zdroj: Dodo Mikláš

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky