NovinkyKam na koncert?

Do Českej a Slovenskej republiky príde najslávnejší a najúspešnejší gospelový súbor sveta – Harlem Gospel Choir

Po trojročnej pauze sa vracia do Českej Republiky najlepší a najuznávanejší americký gospelový súbor Harlem Gospel Choir. Privezie turné s názvom HARLEM GOSPEL Choir SINGS STEVIE WONDER a predstaví ho v štyroch mestách – Tepliciach, Prahe, Kladne a Zlíne, z toho v Prahe vystúpi hneď dvakrát. Turné potom zakončí koncertom v Bratislave.

„Sme radi, že sa nám podarilo dohodnúť vystúpenie u nás, pretože ich diár je plný do konca roka 2014. Do Českej republiky sa vracia už po šiestykrát. Ich minulé koncerty boli vždy beznádejne vypredané. Samotní členovia zboru sa k nám vždy veľmi teší a je pre nich, podľa ich slov, veľkou poctou vystúpiť pred publikom, ktoré je tak miluje a fandia im, „hovorí Milena Palečková z usporiadateľskej agentúry 10:15 Entertainment.

Harlem Gospel Choir založil bezmála pred dvadsiatimi šiestimi rokmi skúsený promotér Allen Bailey. Za jeho doterajšiu kariéru súbor spolupracoval s takými hviezdami ako je Bono Vox, Duran Duran, Simple Minds, Sinead O’Connor, Andre Rieu & the Johann Strauss Orchestra, Jessica Simpson alebo jazzová legenda Jon Hendricks. Harlem Gospel Choir tiež vystúpil pre Baracka Obamu, pri jeho predvolebnej kampani, alebo pre Eltona Johna v rámci jeho narodeninového koncertu. So svojimi turné súbor precestoval takmer celý svet.

„Program, ktorý si Harlem Gopel Choir privezie do Čiech a na Slovensko tentoraz sľubuje klasické gospely, vianočné tradicionály a hlavne premiérovo aj hity Stevie Wondera. Po koncertoch v Čechách sa súbor presunie na Slovensko, kde poriadame 14. decembra koncert v Bratislave. Týmto vystúpením zakončíme celé turné. Ovšem súbor pokračuje v decembri do ďalších krajín, okrem iného do Poľska, Talianska, Portugalska, Maďarska a Fínska, „dodáva ešte Milena Palečková.

TERMÍNY HARLEM GOSPEL CHOIR V ČR a SR:

10.12.    Teplice                 Krušnohorské divadlo

11.12.    Kladno                 DK Kladno

12.12.    Praha                    Divadlo Broadway (dva koncerty)

13.12.    Zlín                        Městské divadlo

14.12.    Bratislava            Slovenská filharmónia

Vstupenky k dostatiu v sieťach www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a v jednotlivých mestách turné v obvyklých predpredajoch.

Viac informácií o HGCH nájdete na:

www.harlemgospelchoir.com

www.facebook.com/angels.in.harlem.gospel.choir

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky