Novinky

DNA sa hlási novým albumom

REVOLUCIONAR- je nový album, ktorý je pokračovaním úspešného debutu- LOVE- peňáze/ láska. Debutové album bolo kritikou pozitívne prijaté a dočkalo sa pozitívnych recenzií.

Album  obsahuje 14 trekov. Na CD spolupracovali aj zvučné mená slovenskej aj českej hudby ako- Henry Tóth, Peter Kotuľa, Čistychov, Orion, Wich, Drvivá Menšina, Mišo Biely…

Ako prvý singel bude nasadená pesnička- SCIFI ŽENA s P.Kotuľom , ku ktorej sa bude točiť aj hudobný videoklip. V súčastnosti sa pripravuje tiež video k druhému pokračovaniu úspešného songu- Čo tu máme dnes 2, ku ktorému si DNA prizval tú istú zostavu ako v prvej časti na albume Drvivej Menšiny-Orion,La4,Drvivá Menšina a Dj Wich . Na podporu albumu sa pripravuje propagačná kampaň a  Slovenské koncertné turné.

Album dostal meno „REVOLUCIONAR“ a nie je to iba názov albumu, ale názov životného postoja voči súčasnej celosvetovej situácii. Napísal som ho s týmto pocitom a je na ňom cítiť opovrhovanie systémom a rozoberanie problémov „DOMA“ – na Slovensku alebo na celej planéte. Nájdete tu ale aj treky na odlahčenie, moje vyznania, postoje, názory,“ vysvetľuje DNA.

viac na www.dnamusic.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky