Novinky

DJ Lieskovsky vydá tretí album ešte pred Vianocami

Známy slovenský DJ finišuje s nahrávaním svojho v poradí tretieho albumu Who I Am. Prvou chuťovkou z neho je klubova skladba Reject.

DJ Milan Lieskovsky debutoval v roku 2009 s albumom nesúcim jeho meno a obsahujúcim medzinárodný hit Elenya. O dva roky neskôr pridal veľkú platňu nazvanú Genesis s úspešnými singlami More Time, Dirty Bam, Tisíc divov, možno aj viac a Duša moja s hosťujúcou Darinou Laščiakovou. Ešte v tomto roku rozšíri DJ Lieskovsky svoju diskografiu o novinku Who I Am. „Názov sa dá preložiť spojením Ten, kým som a to sa mi veľmi páči. Myslím, že dokonale vystihuje obsah albumu,“ vysvetlil Lieskovsky.

Do zavŕšenia prác na ňom musí dokončiť ešte štyri skladby, stihnúť to chce do novembra 2014, aby jeho nový nosič vyšiel ešte pred Vianocami. „Aj na tomto albume sa objaví niekoľko hostí. Po vynikajúcej skúsenosti zo spolupráce s producentom Yancom som ho angažoval aj do prípravy novinky Who I Am. Bude na nej hosťovať aj skupina Polemic či Mafia Corner.“

milan1Len pred pár dňami zverejnil Milan Lieskovsky video k novinke Reject, ktorá avizuje príchod nového albumu. Klip vznikol zo záznamov jeho vystúpení na hudobných festivaloch počas leta 2014. „Aj po letnej sezóne ma ešte čaká množstvo perfektných akcií, už sa napríklad pripravuje predvianočné Get FUN Tour,“ avizuje svoje plány do najbližšej budúcnosti. Už dnes však považuje rok 2014 za veľmi úspešný. Splnil si v ňom svoj veľký profesionálny sen – hral na akcii, na ktorej bol hlavným hosťom Axwell, najdôležitejší člen formácie Swedish House Mafia.

zdroj: Eva Bacigalová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky