Novinky

David Kraus je rád, že KONIEC SVETA zažije na Slovensku!

Český spevák a herec David Kraus miluje Slovensko a najmä Slovenky. Teraz sa nielen ženám predvedie na pódiu unikátnej akcie KONIEC SVETA, ktorú organizuje agentúra 212. Hudobná smršť v podobe megakoncertu nastane 12.12. v Bratislave a 21.12. v Košiciach a šarmantný David bude pri tom!

David Kraus je syn svojho otca Jana Krausa, ktorý v Českej republike moderuje vlastnú talkšou.  Nedávno zavítal do Bratislavy, aby sa s organizátorom dohodol na detailoch akcie KONIEC SVETA. David sa na Slovensku preslávil skladbou pre herečku Zuzanu Norisovú, do ktorej sa zamiloval pri práci.

„Skúšali sme muzikál Starci na chmelu a ja som sa do nej zamiloval. Mne sa stalo presne to, čo v deji… Ja som hral zápornú postavu, Zuzana hrala Hanku a jej priateľ Juraj hral toho „dobrého“. Ja som ich pozoroval a nemohol som to pochopiť… Ona sa ma bála a vlastne ma úplne odmietla. Tak som jej zložil pesničku…“ Spomína David Kraus.

David Kraus nedávno vydal nový album, ktorého sa viac predalo práve na Slovensku. Celkovo si myslí, že druh hudby, ktorý hrá, sa viac páči Slovákom. Našu krajinu nazýva „zem zasľúbená“!

„Tu je najväčšia koncentrácia krásnych žien na tak malom mieste. Keď som sem prišiel po prvý krát, už na prvej pumpe tam stála taká osoba, že som si povedal, že to sa mi snáď iba zdá! Tu sú tak nádherné dievčatá. Keď som sem chodieval nakrúcať s mojim otcom šou, tak sme obaja čumeli na baby s otvorenými ústami…“ Priznáva  s úsmevom David Kraus.

David Kraus sa teraz pripravuje na megaakciu KONIEC SVETA. Na jedinečnej akcii nebudú chýbať mená ako Richard Müller, Ivan Tásler, Jana Kirschner, Horkýže Slíže a dokonca Terchovská muzika! A samozrejme David Kraus!

„Prídem so svojou kapelou. Zahrám aj Zuzanu, aj nové skladby. Na Slovensku je publikum oveľa temperamentnejšie, veľmi sa teším. Plánujem zahrať spoločnú slovenskú pesničku s Terchovskou muzikou. A dokonca rómsku pesničku! Opisuje  David Kraus.

KONIEC SVETA nastane 12.12. v Bratislave a 21.12. v Košiciach! Vstupenky sú v predaji na www.ticketportal.sk

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Anka Olvecká

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky