Novinky

Daniel Landa svojim koncertným návratom doslova rozpálil Bratislavu

Za zvuku zvolávacieho didgeridoo v novej piesni URUZ sa Daniel Landa alias Žito včera večer v bratislavskej Slovnaft aréne vo veľkom štýle vrátil späť na koncertné pódia.

Jediný slovenský koncert vo vypredanej hale odštartoval jeho aktálne turné Žito tour 2014. Fanúšikom na veľkom pódiu v tvare runy Gibu (Dar) umiestnenom netradične v strede haly Dan so skupinou a hosťujúcim spevákom Václavom „Noidom“ Bártom daroval veľkú dávku pozitívnej energie a mix svojich najväčších hitov a nových piesní Uruz a Šmouha. Viac ako dvojhodinová show s výpravnými svetelnými a pyrotechnickými efektami rozpálila publikum, s ktorým sa Daniel Landa v záverečnej piesni Uruz lúčil osobne podaním rúk fanúšikom v prvých radoch okolo celej haly.Diváci, ale aj Daniel Landa si jeho návrat na pódiá dokonale užívali.

800_0552 (2)„Je to veľké, je to super, je to bomastické. Ja som trochu megaloman a veľmi ma to baví. Tak sme si to všetci, ktorí sme na tom pracovali priali. Chcem ľuďom odovzdať ako dar veľkú dávku energie,“ povedal o koncerte spevák.

Vzájomná výmena energie fungovala fanasticky počas celého večera.

„Bol to skvelý večer, Dan nám dal všetko, na čo sme sa tešili…nech sú čo najskôr ďalšie koncerty,“ povedal jeden z nadšených fanúšikov priamo po koncerte.

Na ďalšie slovenské koncerty si fanúšikovia budú musieť chvíľu počkať. Aktuálne turné sa presúva do Českej republiky. V nedeľu má zastávku v Ostrave, 25.11. v Pardubiciach, 27.11. v Brne a 29.11. v pražskej Tipsport aréne.

Viac info : www.nogup.sk

zdroj: Rado Mešša

foto: Juraj Šebok

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky